Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Ketvirtadienis, Liepos 2d.
Valdymo centras
El. paštas:
Slaptažodis:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį
Naujienos

Kalba mane augina I–II kl.

Lietuvių kalbos mokymo priemonė I–II klasių mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinės mažumos kalba   Plačiau »

Kalba mane augina III–IV kl.

Lietuvių kalbos mokymo priemonė III–IV klasių mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinės mažumos kalba   Plačiau »

Žemaitijos kolegija, VšĮ

Įm. kodas: 111968394
PVM mokėtojo kodas: LT119683917
Adresas: L. Ivinskio g. 5, LT-90311 Rietavas, Lietuva
Telefonas: (448) 68471
Faksas: (448) 68584
Darbo laikas:
I       8.00-17.00
II      8.00-17.00
III     8.00-17.00
IV     8.00-17.00
V      8.00-17.00
VI     nedirba
VII    nedirba
Kategorija: Aukštosios mokyklos, Švietimas
Aprašymas:
Aukštoji mokykla Žemaitijos kolegija savo veiklą pradėjo 2002 metais, kai Lietuvos Vyriausybė 2002 m. rugpjūčio 30 d. nutarimu Nr. 1376 (nutarimą žiūr. toliau) nutarė įsteigti šią aukštąją mokyklą, reorganizuojant Rietavo aukštesniąją žemės ūkio mokyklą. Taigi, kolegijos steigėja yra Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Žemaitijos kolegijos statutą patvirtino švietimo ir mokslo ministras tų pačių metų rugpjūčio 30 d. įsakymu Nr. 1511. statute buvo numatyta, kad kolegiją sudaro du fakultetai – Rietavo vadybos ir Rietavo technologijų. Kolegijos direktoriaus pareigybė buvo pavadinta – laikinasis direktorius ir juo paskirtas iki tol dirbęs Rietavo aukštesniosios žemės ūkio mokyklos direktorius Jonas Eugenijus Bačinskas. Direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai buvo paskirta buvusi skyriaus vedėja Sigutė Savickienė. Vadybos fakulteto dekanu tapo Kostas Andrijauskas, technologijų fakulteto dekanu – Pranas Kirklys.

Buvo įsteigtos dvi tarybos – Steigiamoji ir Akademinė. Steigiamoji taryba yra visuomenės priežiūros ir globos institucija, o Akademinė taryba – aukščiausia akademinės savivaldos institucija.

Be minėtų tarybų buvo įsteigta ir dar viena savivaldos institucija – studentų atstovybė.

2003 m. birželio mėnesį vykdant Švietimo ir mokslo ministro įsakymą buvo reorganizuota Telšių aukštesnioji taikomosios dailės mokykla (Telšių taikomosios dailės mokyklos istoriją skaitykite žemiau) ir įkurtas Žemaitijos kolegijos Telšių menų ir pedagogikos fakultetas. Fakulteto dekane buvo paskirta Janina Reinienė.

Be to, tuo pačiu laiku Švietimo ir mokslo ministerijos vadovybės nurodymu Mažeikių politechnikos mokyklos patalpose buvo atidarytas Žemaitijos kolegijos Rietavo vadybos fakulteto Mažeikių studijų skyrius. Skyriaus vedėja buvo paskirta Marija Labžentienė.

Komentarai: (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras:

Vardas:
Komentaras:
Saugos kodas:
Atnaujinti vaizdą
„miestas.lt“ neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. „miestas.lt“ pasilieka sau teisę šalinti jų nuomone nekorektiškus, žeminančius ar kitaip žeidžiančius komentarus.

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
Visos teisės saugomos © 2017 Miestas.lt