Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Penktadienis, Sausio 22d.
Valdymo centras
El. paštas:
Slaptažodis:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį
Naujienos

Kalba mane augina I–II kl.

Lietuvių kalbos mokymo priemonė I–II klasių mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinės mažumos kalba   Plačiau »

Kalba mane augina III–IV kl.

Lietuvių kalbos mokymo priemonė III–IV klasių mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinės mažumos kalba   Plačiau »

Vilniaus verslo kolegija, VšĮ

Įm. kodas: 191807983
Adresas: Kalvarijų g. 125, LT-08221, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 5 215 48 84
Faksas: +370 5 215 48 84
Darbo laikas:
I       8.00-17.00
II      8.00-17.00
III     8.00-17.00
IV     8.00-17.00
V      8.00-17.00
VI     nedirba
VII    nedriba
Kategorija: Aukštosios mokyklos, Švietimas
Aprašymas:
Vilniaus verslo kolegija (anksčiau E.Rastenienės kalbų ir vadybos kolegija) pradėjo veiklą 1989 m. kaip viena pirmųjų nevalstybinių aukštųjų mokyklų. 2001 m. institucijai suteiktas kolegijos – aukštosios neuniversitetinės mokyklos statusas ir teisė išduoti absolventams valstybės pripažintą aukštojo mokslo diplomą. Nuo 2007 metų Vilniaus verslo kolegija - aukštoji akredituota mokykla, turinti teisę suteikti profesinio bakalauro laipsnį baigusiems filologijos, informatikos, vadybos ir verslo administravimo krypčių studijų programas.

AKADEMINĖ BENDRUOMENĖ

Kolegijoje dėsto kvalifikuoti specialistai iš Lietuvos ir užsienio šalių, daugelis yra dėstytojai – praktikai (verslo konsultantai, firmų vadovai, ekonomistai, finansininkai, bankų darbuotojai, teisininkai, IT specialistai, sociologai, psichologai, užsienio kalbų specialistai). Visi dėstytojai turi ne žemesnį kaip magistro laipsnį, dalis jų – įvarių mokslo sričių daktarai, turintys ir pedagoginius docento ar profesoriaus vardus. Mūsų akademinė bendruomenė yra kūrybinga, darbšti, aktyviai dalyvaujanti kolegijos veikloje. Bendruomenės nariai siekia tobulėti, formuoti naujus įgūdžius, yra skatinami atskleisti savo gabumus.

ABSOLVENTAI IR JŲ KARJERA
Jau daug metų kolegijos absolventai yra paklausūs šalies ir regiono darbo rinkoje. Net 98 % jų sėkmingai įsidarbina, kuria ir vysto savo verslą. Dalis absolventų tęsia studijas šalies ir užsienio universitetuose bei koledžuose. Baigusieji studijas kolegijoje geba suderinti profesinę veiklą ir tolesnes studijas.

Daugiau apie mūsų kolegijos absolventus galite pasiskaityti šioje skiltyje.

STUDIJOS
2001 m. Vilniaus verslo kolegija vykdė vieną – Verslo vadybos studijų programą. 2002 m. įregistruotos ir pradėtos vykdyti trys naujos studijų programos: Draudimo vadyba, Anglų kalba, Programavimas kompiuteriams. Nuo 2002 m. vykdome paklausias 3,5 m. trukmės neakivaizdines studijas. Tai, kad šios studijos organizuojamos šeštadieniais – pagrindinis jų privalumas, leidžiantis dirbantiesiems tobulinti turimą ar rinktis kitos srities profesinę kvalifikaciją ir optimaliai suderinti darbo ir studijų laiką. Nuo 2012 m. rugsėjo kolegija pristatė dvi unikalias studijų programas: Svetingumo paslaugų industrija bei Medijos ir kompiuteriniai žaidimai, o nuo 2013 m. rugsėjo kolegija pristatys dar tris naujas studijų programas: Anglų kalba naujosioms medijoms, Transporto verslo vadyba bei Mobiliosios technologijos ir robotika. Šiuo metu kolegija siūlo studijuoti 9 studijų programas:

Verslo vadyba ir marketingas

Finansai ir apskaita

Programavimas ir internetinės technologijos

Taikomoji anglų kalba

Svetingumo paslaugų industrija

Medijos ir kompiuteriniai žaidimai

Anglų kalba naujosioms medijoms

Transporto verslo vadyba

Mobiliosios technologijos ir robotika

TARPTAUTINĖ VEIKLA

Tarptautinių ryšių skyrius išplėtojo užsienio partnerių tinklą, kas išpopuliarino Kolegijos vardą tarptautinėje švietimo paslaugų rinkoje. Vilniaus verslo kolegija aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose ir programose, taip pat tarptautinėje mokslo ir tyrimų veikloje.

Komentarai: (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras:

Vardas:
Komentaras:
Saugos kodas:
Atnaujinti vaizdą
„miestas.lt“ neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. „miestas.lt“ pasilieka sau teisę šalinti jų nuomone nekorektiškus, žeminančius ar kitaip žeidžiančius komentarus.

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
Visos teisės saugomos © 2017 Miestas.lt