Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Ketvirtadienis, Liepos 2d.
Valdymo centras
El. paštas:
Slaptažodis:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį
Naujienos

Kalba mane augina I–II kl.

Lietuvių kalbos mokymo priemonė I–II klasių mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinės mažumos kalba   Plačiau »

Kalba mane augina III–IV kl.

Lietuvių kalbos mokymo priemonė III–IV klasių mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinės mažumos kalba   Plačiau »

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, VšĮ

Įm. kodas: 111967673
Adresas: Antakalnio g. 54, LT-10303, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 5 234 15 24
Faksas: +370 5 234 37 69
Darbo laikas:
I       8.00-17.00
II      8.00-17.00
III     8.00-17.00
IV     8.00-17.00
V      8.00-17.00
VI     nedirba
VII    nedirba
Kategorija: Aukštosios mokyklos, Švietimas
Aprašymas:
Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (VTDK) – didžiausia technologinės ir meninės pakraipos kolegija Lietuvoje. Kolegijoje rengiami specialistai turėsiantys prisiimti atsakomybę už Lietuvos ateitį – tvarios visuomenės nariai. Nors tokia, kokią dabar matome, Kolegija susiformavo gana neseniai – 2008 m. liepos 23 d. Vilniaus technikos kolegiją prijungus prie Vilniaus statybos ir dizaino kolegijos (nuo 2008 m. rugsėjo 1 d. pavadinimas pakeistas į Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija) – tačiau jos vardas jau žinomas versle ir visuomenėje dėl parengtų specialistų, nuolat organizuojamų mokslinių – praktinių konferencijų ir meninių renginių.

Aukščiausias Kolegijos valdymo organas – Kolegijos taryba, kurią sudaro studentų, dėstytojų, administracijos, Švietimo ir mokslo ministerijos bei visuomenės atstovai. Taip pat Kolegijoje veikia kitos savivaldos institucijos, t.y. Akademinė taryba, Fakultetų tarybos, Studentų atstovybė. Kolegiją sudaro keturi fakultetai: Dizaino, Statybos, Petro Vileišio Geležinkelio Transporto, Technikos. Turime solidžią mokslo materialinę bazę, kuria sudaro 50 laboratorijų, 5 piešyklos, Grafikos studija su kūrybinėmis dirbtuvėmis, TOYOTA techninio mokymo centras.

Šiuo metu Kolegija siūlo 20 studijų programų, iš kurių 4 Dizaino, 4 Statybos, 5 Petro Vileišio Geležinkelio Transporto ir 7 Technikos fakultetuose. Populiariausios studijų programos – Automobilių techninis eksploatavimas, interjero dizainas, statyba. Suteikiamos galimybės studijuoti tiek nuolatine (dienine), tiek ištęstine (neakivaizdine arba vakarine) studijų forma.

Kolegija pagal studentų skaičių užima ketvirtąją vietą tarp valstybinių kolegijų Lietuvoje. Beveik pusę visų studentų sudaro vilniečiai, likusi dalis atvyksta iš kitų Lietuvos regionų. Atitinkamai Kolegija didelį dėmesį skiria studentų apgyvendinimui – visiems to pageidaujantiems studentams suteikiamas bendrabutis.

Didelis dėmesys skiriamas studentų po paskaitinei veiklai. Kolegija suteikia galimybę įgyti ne tik profesinių žinių bei praktinių įgūdžių, reikalingų sėkmingai profesinei karjerai, bet ir visapusiškai plėsti akiratį, atskleisti ir realizuoti įvairius meninius gebėjimus ir talentus. Tuo tikslu Kolegijoje veikia ansamblis „Sietuva“, sudaromos galimybės aktyviai sportuoti įvairias sporto šakas tokias kaip krepšinis, tinklinis, stalo tenisas, futbolas ir kt.

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – Jūsų partneris kuriant tvarią visuomenę!

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija taps tavo sėkmingos karjeros pradžia, nes
◾Rinkdamasis studijas VTDK, gali būti ramus — esame didžiausia technologinės ir meninės pakraipos kolegija Lietuvoje. Rengiame automobilių, geležinkelių ir statybų pramonės inžinierius bei puikius dizainerius ir fotografus.
◾Pasirinkęs studijas čia, tu turi didelę tikimybę įstoti į valstybės finansuojamą vietą.
◾Aukštojo mokslo diplomą bei realių praktinių žinių įgysi per 3-jus studijų metus!
◾Gali rinktis studijas 4-iuose fakultetuose: Dizaino, Statybos, Technikos bei Petro Vileišio geležinkelio transporto.
◾Gali rinktis net iš 21-os įvairių krypčių studijų programos.
◾Gali studijuoti nuolatine (dienine) studijų forma arba ištęstine (neakivaizdine arba vakarine) forma.
◾Studijuodamas galėsi gyventi bendrabutyje.
◾Tavo savarankiškoms studijoms skirta moderni biblioteka.
◾Studijų metu turėsi galimybę dalyvauti Erasmus programoje, remiančioje studentų ir dėstytojų mobilumą tarp Europos aukštųjų mokyklų ir vieną semestrą studijuoti užsienio universitete arba kolegijoje.
◾Tavo studijos kolegijoje yra orientuotos į praktinę veiklą. Tai studijos Tau - praktiškam, į ateitį žvelgiančiam žmogui!
◾Toliau galėsi tęsti studijas magistrantūroje.
◾Kolegijoje tavęs laukia ne tik prasmingos studijos, bet ir įdomus laisvalaikis. Turėsi galimybę dalyvauti Studentų atstovybės veikloje, įsijungti į ansambio „Sietuva“ kolektyvą, aktyviai sportuoti.

Stok į VTDK, jei nori specialybės, kuri būtų paklausi visada, užtikrintų tau darbo vietą ir padėtų tapti geru specialistu.

Išsirink studijų programą ir skaityk, kaip gali įstoti į Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją.

2011-2012 m. kolegija inicijavo tarptautinį 10-ies vykdomų studijų programų vertinimą. Vertinimą atliko Vokietijos kokybės vertinimo agentūra EVALAG, kuri yra įtraukta Europos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūrų registrą.

Vokietijos ekspertai teigiamai įvertino studijų programas ir joms buvo suteiktas EVALAG kokybės ženklas.

Mes tikimės, kad pasirinkę studijas mūsų kolegijoje, Jūs tapsite gerais ir mūsų šaliai reikalingais specialistais.

Komentarai: (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras:

Vardas:
Komentaras:
Saugos kodas:
Atnaujinti vaizdą
„miestas.lt“ neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. „miestas.lt“ pasilieka sau teisę šalinti jų nuomone nekorektiškus, žeminančius ar kitaip žeidžiančius komentarus.

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
Visos teisės saugomos © 2017 Miestas.lt