Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Ketvirtadienis, Liepos 2d.
Valdymo centras
El. paštas:
Slaptažodis:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį
Naujienos

Kalba mane augina I–II kl.

Lietuvių kalbos mokymo priemonė I–II klasių mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinės mažumos kalba   Plačiau »

Kalba mane augina III–IV kl.

Lietuvių kalbos mokymo priemonė III–IV klasių mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinės mažumos kalba   Plačiau »

Vilniaus dizaino kolegija, VšĮ

Įm. kodas: 111960928
Adresas: Kauno g. 34, IV a., LT-03202 Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 5 261 11 21, +370 650 455 57
Faksas: +370 5 261 11 21
Darbo laikas:
I       9.00-17.00
II      9.00-17.00
III     9.00-17.00
IV     9.00-17.00
V      9.00-17.00
VI     nedirba
VII    nedirba
Kategorija: Aukštosios mokyklos, Švietimas
Aprašymas:
Vilniaus dizaino kolegija (VDK) – privati aukštąjį koleginį išsilavinimą teikianti švietimo institucija. Kolegija buvo įkurta siekiant vieno iš pagrindinių tikslų – pasiūlyti kokybiškas meno srities studijas kūrybingiems, novatoriškiems ir saviraiškos būdų ieškantiems žmonėms.

Vienos iš įdomiausių ir perspektyviausių šio laikotarpio profesijų Lietuvoje – interjero ir mados dizainas, taikomoji fotografija bei grafinių komunikacijų dizainas. Meniškiems ir kūrybingiems žmonėms studijos Vilniaus dizaino kolegijoje yra puiki proga mokytis profesionaliai dėstomų minėtų specialybių, įgyti profesinio bakalauro laipsnį ir tobulinti savo įgūdžius dinamiškai besivystančioje perspektyvioje aukštojoje mokslo įstaigoje.

Kūrybingai parengtos mokymo programos ir profesionalūs dizaino kolegijos dėstytojai taiko progresyvius mokymo būdus, o drauge su kolegijos administracija sukuria ne tik puikias darbo ir mokslo sąlygas, bet ir optimistišką kolegijos atmosferą. Apie akademinės bendruomenės gebėjimą perteikti studentams žinias, lavinti jų įgūdžius byloja besimokančiųjų ar jau studijas baigusiųjų darbai, kuriuos galite pamatyti apsilankę kaskart atsinaujinančioje galerijoje. Čia Jūs įsitikinsite, kad pasitelkus ilgametes žinias ir žengiant koja kojon su moderniomis technologijomis, studijos Vilniaus dizaino kolegijoje yra puikus startas į profesionalų dizaino pasaulį.

Pasirink programą


Išsamiai apie studijas, programas, jų trukmę, kainą ir kitą svarbią informaciją skaitykite skiltyje STUDIJOS.

Vilniaus dizaino kolegijoje gali studijuoti šias studijų programas:
◾interjero dizainą;
◾mados dizainą;
◾taikomąją fotografiją;
◾grafinių komunikacijų dizainą;
◾kūrybinių industrijų dizainą.

Interjero dizaino specialybė skatina ieškoti individualių kūrybinių sprendimų kuriant privačių ir visuomeninių patalpų interjerus, pristatant ir įgyvendinant komandinius ir individualius projektus.

Mados dizaino studijų programa atveria unikalias galimybes formuoti individualų bei vieningą stilių, analizuoti ir pritaikyti mados tendencijas, kurti ir įgyvendinti begalę įdomiausių kostiumo ir įvaizdžio projektų.

Taikomosios fotografijos programą pasirinkusieji tampa taikomųjų fotografinių vaizdų projektavimo ir fotografavimo specialistais, kurių vienas iš pagrindinių prioritetų – kūrybiškumas.

Grafinių komunikacijų dizaino programa ugdo specialistus, gebančius spręsti bendras grafinio dizaino problemas, sėkmingai taikančius įgytas žinias ir įgūdžius savo individualioje kūrybinėje, praktinėje veikloje bei galinčius teikti įvairias komunikacinio grafinio dizaino paslaugas.

Kūrybinių industrijų dizaino programa ugdo kūrybiškai mąstančias asmenybes, ne tik generuojančias ir realizuojančias savo idėjas, bet ir gebančias vadovauti kuruojant vizualiosios kultūros produktus bei kuriant jų pridėtinę vertę.

Komentarai: (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras:

Vardas:
Komentaras:
Saugos kodas:
Atnaujinti vaizdą
„miestas.lt“ neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. „miestas.lt“ pasilieka sau teisę šalinti jų nuomone nekorektiškus, žeminančius ar kitaip žeidžiančius komentarus.

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
Visos teisės saugomos © 2017 Miestas.lt