Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Šeštadienis, Rugsėjo 23d.
{valdymo_centras}
:
:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį

Eurosportas.lt

2004 m. įkurta UAB „Kitoks požiūris“ specializuojasi sporto salių, aikštelių bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke.   »

Vaiko medis, VšĮ

Įm. kodas: 302637276
: M. K. Čiurlionio g. 42, LT-03109, Vilnius, Lietuva
: + 370 698 77880
Kategorija: Vaikų darželiai, Švietimas
:
Darželis įsikūręs privačiame 2 aukštų name su uždaru net 15a dideliu kiemu, ramioje ir saugioje miesto centrinėje dalyje, Vilniaus Naujamiesčio seniūnijoje. Netoliese yra Vingio parkas. Čia pat VU gamtos muziejus. Šalia yra Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija, chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“, „ Forum Cinemas Vingis“.
Geografinė aplinka palanki vaikų ugdymui. Darželio aplinkoje vaikai turi galimybę ištisus metus įgyti gamtos tyrinėjimo įgūdžius – stebėti aplinkos objektus ir gamtos reiškinius. Mes organizuojame įdomią ir kūrybingą veiklą gamtoje, ekologinius žaidimus, pažintines ekskursijas už darželio ribų, išvykas, kuriose vaikai gali atrasti, tyrinėti, eksperimentuoti ir atsipalaiduoti gamtos prieglobstyje. Vaikai turi puikią galimybę pasijusti tikrais sodininkais augindami ir prižiūrėdami gėles bei daržoves.
Individualus priėjimas prie kiekvieno vaiko. Pagrindinės veiklos metu grupėje dirba net 3 auklėtojos ir auklėtojos padėjėja.
Muzikos, sporto, anglų kalbos pamokėles veda savo sričių specialistai. Atskiros erdvios žaidimo, sporto, poilsio patalpos.
Galimas maitinimas alergiškiems ar tam tikrų produktų netoleruojantiems vaikams.
Tėvelių bei vaikų patogumui darželyje teikiamos logopedo paslaugos.
Grupės aplinka nuolat atnaujinama kokybiškomis, naujoviškomis metodinėmis priemonėmis bei žaislais.
Visi vaikai apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų.

Komentarai: (1)

1.
2020.10.17 23:26
ip: 188.130.136.107

Ежедневно вам 175000 р за 7 час труда. Как люди занимаются этим читайте https://samsung.com/Rkip

Naujas komentaras:

:
:
Saugos kodas:
Atnaujinti vaizdą
„miestas.lt“ neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. „miestas.lt“ pasilieka sau teisę šalinti jų nuomone nekorektiškus, žeminančius ar kitaip žeidžiančius komentarus.

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
{copy}