Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Ketvirtadienis, Liepos 2d.
Valdymo centras
El. paštas:
Slaptažodis:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį
Naujienos

Kalba mane augina I–II kl.

Lietuvių kalbos mokymo priemonė I–II klasių mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinės mažumos kalba   Plačiau »

Kalba mane augina III–IV kl.

Lietuvių kalbos mokymo priemonė III–IV klasių mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinės mažumos kalba   Plačiau »

Šiaurės Lietuvos kolegija, VšĮ

Įm. kodas: 111966571
Adresas: Tilžės g. 22, LT-78243, Šiauliai, Lietuva
Telefonas: +370 41 52 51 00
Faksas: +370 41 55 00 35
Darbo laikas:
I       8.00-17.00
II      8.00-17.00
III     8.00-17.00
IV     8.00-17.00
V      8.00-17.00
VI     nedirba
VII    nedirba
Kategorija: Aukštosios mokyklos, Švietimas
Aprašymas:
Kolegija ir studijos galvojantiems, kur stoti?

Šiaurės Lietuvos kolegija sėkmingai dirba daugiau kaip dvylika metų. Jeigu galvojate, kur stoti ir ką studijuoti, mūsų kolegijoje Šiauliuose ką tik baigusiems gimnazijas, jau dirbantiems ar išvykusiems gyventi kitur siūlome studijuoti teisės, finansinių institucijų ekonomikos, renginių verslo vadybos, verslo vadybos, multimedijos technologijos, informacinių technologijų kompiuterių tinklų administravimo studijų programas.

Nuolatinės studijos, neakivaizdinės studijos, nuotolinės studijos

Aukštojoje mokykloje Šiauliuose yra puikios galimybės studijuoti nuolatiniu ar ištęstiniu būdu, taip pat sukurtos sąlygos nuotolinėms studijoms. Nuo 2012 m. rugsėjo 1 d. kolegijoje verslo vadybos, finansinių institucijų ekonomikos, renginių verslo vadybos studijų programas galima studijuoti nuotoliniu būdu. Čia po bakalauro studijų studentai gali tęsti mokslus teisės ir socialinio darbo specialybių magistrantūroje.

Šiuolaikiškos informacinės technologijos ir jaukus interjero dizainas

Kolegijoje sukurta laikmečio poreikius atitinkanti studijų aplinka su šiuolaikinėmis technologijomis, kompiuteriais. Čia taip pat organizuojami įvairūs mokymai, seminarai, kursai, mokslinės konferencijos, dalykiniai susitikimai.

Kolegija - socialiai aktyvi tiek Šiauliuose, tiek tarptautinėje erdvėje

Šiaurės Lietuvos kolegija yra aktyvi švietėjiškų renginių organizatorė Šiaulių mieste, įvairių projektų rengėja ir vykdytoja, yra žinoma tarptautinėje erdvėje dėl dėstytojų ir studentų mainų – bendradarbiaujama su 35 užsienio aukštosiomis mokyklomis.

KOLEGIJOS VIZIJA

Šiaurės Lietuvos kolegija - tai atvira visuomenei privati aukštoji koleginė mokykla, savo veiklą grindžianti humanistinėmis vertybėmis bei demokratiniais principais, teikianti aukštąjį išsilavinimą bei profesinę kvalifikaciją, atitinkančią mokslo, kultūros bei technologijų lygį, bei nuolat tobulinanti savo veiklą.

KOLEGIJOS MISIJA

Pasitelkus aukštos kvalifikacijos dėstytojus, įsisavinus šiuolaikines komunikacijos priemones ir pritaikant šiuolaikines mokymo formas bei metodus, rengti kvalifikuotus, išsilavinusius specialistus, gebančius dirbti sparčiai kintančioje demokratinėje visuomenėje, pasirengusius mokytis visą gyvenimą bei gebančius savo žinias taikyti praktinėje veikloje.

Komentarai: (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras:

Vardas:
Komentaras:
Saugos kodas:
Atnaujinti vaizdą
„miestas.lt“ neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. „miestas.lt“ pasilieka sau teisę šalinti jų nuomone nekorektiškus, žeminančius ar kitaip žeidžiančius komentarus.

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
Visos teisės saugomos © 2017 Miestas.lt