Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Penktadienis, Kovo 24d.
Valdymo centras
El. paštas:
Slaptažodis:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį
Naujienos

Remiames laiko patikrinta sporto dangų bei įrangos gamintojų patirtimi

stengiames mokintis iš jų klaidų o ne iš savo, todėl savo klientams galime pakloti aukščiausios kokybės sporto dangas bei pasiūlyti technologiškai moderniausią sportinę įranga.

Prekyba / Žemės ūkio produktai ir jų apdorojimas - Įmonių katalogas, įmonių info

Rodyti rezultatus po:
A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ų Ū V Z Ž
Adresas: Luksnėnai, LT-62182, Alytus, Lietuva
Telefonas: +370 315 67707, +370 686 02211        
Faksas: +370 315 67707
Adresas: Daugėliškės, LT-54203, Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 539 216        
Faksas: +370 37 539 216
Adresas: Staškūniškis, LT-29241, Anykščių r., Lietuva

1 - 33
Puslapiai:  [1]

2017-01-24

Paaiškėjo, kas organizuos Kaziuką šiemet – registracija į mugę prasidės netrukus

Kovo 3, 4 ir 5 dienomis Vilniaus senamiesčio gatves užlies tradicinis Kaziuko savaitgalis. Visos Lietuvos amatininkus, tradicinių menų puoselėtojus dalyvauti tradicinėje Kaziuko mugėje kviečia viešo konkurso būdu ...   Plačiau »

2017-01-13

Gyventojai gali grąžinti įsigytus kiniškus konditerijos gaminius

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema (RASFF) gavo pranešimą iš Vokietijos atsakingos institucijos apie atšaukiamus iš rinkos nesaugius melionų, vyšnių ir mėtų skonio konditerijos gaminius „Miradent Xylitol Sugarfree Drops” (gamintojas „ Jiachem Co Ltd“, Kinija, sufasuoti pakuotėse po 230 g).   Plačiau »

2016-05-17

Kokius dokumentus privalo turėti parduodamas gyvūnas augintinis?

Vis dar pasitaiko atvejų, kai norintys pasipelnyti, neatsakingi prekeiviai patikliems gyventojams parduoda sergančius, nevakcinuotus, nekilmingus, netinkamomis sąlygomis laikytus ar nelegaliai įvežtus gyvūnus.   Plačiau »

2015-12-22

Vartotojas dėl riešutų kokybės skundėsi pagrįstai

Elektrėnų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, gavę vartotojo skundą, parduotuvėje UAB „Norfos mažmena“ (Sabališkių g. 1 J, Elektrėnai) patikrino graikinius riešutus su kevalu (kilmės šalis Bulgarija, importuotojas – UAB „Rivona“, tinkamumo vartoti terminas – iki 2016 10 31) ir paėmė šių riešutų mėginį.   Plačiau »

Naujienu archyvas (96)     Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 24 >

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
Visos teisės saugomos © 2017 Miestas.lt