Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Trečiadienis, Gruodžio 6d.
{valdymo_centras}
:
:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį

Eurosportas.lt

2004 m. įkurta UAB „Kitoks požiūris“ specializuojasi sporto salių, aikštelių bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke.   »

Kviečiame Lietuvos ir Izraelio įmones kurti inovacijas EUREKA projektuose

Lietuvos verslui atsiveria galimybės intensyviau bendradarbiauti su Izraeliu mokslinių tyrimų, naujų technologijų ir inovacijų kūrimo srityje. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia ketvirtąjį jungtinį kvietimą įmonėms dalyvauti tarptautinėje programoje „Eureka“.

Ši programa remia į rinką orientuotų mokslinių tyrimų ir technologijų plėtrą įvairiose srityse: švarių technologijų, energetikos, medicinos ir farmacijos technologijų, lazerių, biotechnologijų, informacinių technologijų ir nanotechnologijų, mechatronikos ir kitose.

„Kaip ir kasmet verslas turėtų nepraleisti progos pasinaudoti galimybe užmegzti ryšius su pažangiausiomis Izraelio įmonėmis. Izraelio valstybė yra aukštųjų technologijų lyderė bei aktyvi „Eureka“ dalyvė“, - teigia nacionalinė programos koordinatorė Lietuvoje, MITA direktoriaus pavaduotoja Birutė Bukauskaitė.

Izraelis, kaip ir Lietuva, siekia pasaulyje prisistatyti kaip aukštųjų technologijų valstybė, todėl dalinimasis patirtimi ir bendrų projektų rengimas yra itin svarbus. Ši programa yra nuoseklaus bendradarbiavimo tarp abiejų šalių tęsinys. Pavyzdžiui, 2015 metais Izraelyje bus organizuojamas ir Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas (PLEF), kuriame svarbus dėmesys bus skiriamas inovacijoms, verslo ir mokslo sinergijai, abiejų šalių ryšiams.

EUREKA kvietimo tikslas yra įgyvendinti atrinktus dvišalius Lietuvos-Izraelio projektus ir suteikti finansavimą geriausiems dalyviams. Lietuvoje mažos ir vidutinės įmonės galės būti finansuojamos iki 75 proc., o mokslo ir studijų institucijos - iki 100 proc. tinkamų išlaidų. Paramą sėkmingiems projektams skirs dvi nacionalinės institucijos: Izraelio Pramonės, prekybos ir darbo ministerijos Vyriausiojo mokslininko biuras ir MITA Lietuvoje.

Bendrus Lietuvos-Izraelio projektus turi koordinuoti įmonės, tačiau universitetai, mokslinių tyrimų institutai yra kviečiami dalyvauti kaip svarbūs partneriai, turintys kompetencijų ir žinių, kaip kurti naujus produktus, paslaugas ar technologijas.

Paraiškos teikiamos MITA iki 2015 m. vasario 26 d. Informaciją apie kvietimą skelbiama MITA svetainėje: http://www.mita.lt/lt/tarptautines-programos/eureka/kvietimai/

APIE PROJEKTUS

Šiuo metu bendradarbiaujant su Izraeliu įgyvendinami trys EUREKA projektai, kuriose dalyvauja Lietuvos įmonės kartu su universitetais. Projektuose atliekami naujausi tyrimai ir kuriamos inovacijos tarptautinei rinkai.

Vienas iš jų, UAB „RMD Technologies“ kartu su Vilniaus universitetu projekte „Roboto ranka neįgaliems“ kuria į paralyžuotuosius orientuotą programinę įrangą, skirtą mechaninių robotinių rankų valdymui. Ši inovacija bus pritaikyta ir skirta tiems vartotojams, kurie negali atlikti tikslių valdymo veiksmų ar negali manipuliuoti jokia fizine įranga.

Kitame projekte „Išmanusis akustinės emisijos keitiklis“ dalyvauja UAB „Panevėžio fonas“ kartu su Kauno technologijos universitetu, kuriame bus sukurti konkurencingi naujos kartos akustinės emisijos matavimo keitikliai. Akustinės emisijos metodas yra vienas iš svarbių neardomųjų bandymų metodų, leidžiantis sumažinti technogeninių katastrofų riziką ir išspręsti visą eilę teorinio ir taikomojo pobūdžio uždavinių. Jis taikomas atominėse elektrinėse, chemijos pramonės įmonėse, naftotiekiuose, slėgio indų  ir nutekėjimų kontrolei ir t.t.

UAB „Bioseka“ kartu su Vilniaus universitetu įgyvendina projektą „Peptidinių nukleorūgščių taikymas streptokokų bioplėvelių slopinimui“. Partneriai kuria naują technologiją, kuri gali būti panaudota kaip pagrindas naujų priešbakterinių biomedicininių preparatų kūrimui.

Komentarai: (2)

2.
2023.05.17 14:53
ip: 37.139.53.191

860 1 x 900 g 47 buying generic cialis online safe

1.
2021.10.03 23:00
ip: 92.251.89.145

Thank you for all your valuable hard work on this blog. My mum takes pleasure in managing investigations and it's simple to grasp why. Many of us know all regarding the powerful method you provide simple tips and hints through this website and boost participation from visitors on this theme plus our child is really starting to learn so much. Have fun with the rest of the year. Your performing a brilliant job. blog I always use url shortener It is very helpful.

Naujas komentaras:

:
:
Saugos kodas:
Atnaujinti vaizdą
„miestas.lt“ neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. „miestas.lt“ pasilieka sau teisę šalinti jų nuomone nekorektiškus, žeminančius ar kitaip žeidžiančius komentarus.

Kitos naujienos

2022-12-24

1 mlrd. eurų Lietuvos ekonomikai: pradedantiesiems inovatoriams – 1,8 mln. eurų

Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia 1,8 mln. eurų kvietimą jaunoms įmonėms, planuojančioms įgyvendinti inovacijų projektus Vidurio ir vakarų regione. Tai dar viena priemonė iš suplanuoto 1 mlrd. eurų plano skatinti Lietuvos ekonomiką.   »

2022-12-23

Nuo kitų metų – savarankiškesnės profesinės mokyklos ir didesnis darbdavių įsitraukimas į specialistų rengimą

Ateinančius mokslo metus profesinės mokyklos pasitiks savarankiškesnės – keičiamas valstybės finansuojamų vietų planavimo modelis, profesinių mokyklų taryboms suteikiant teisę spręsti, kiek mokinių priimti į atskiras profesinio mokymo programas.   »

2022-02-03

Trečią kartą skelbiama gyvybės mokslų srities inovatorių paieška

Lietuvos gyvybės mokslų industriją kasmet papildo nauji startuoliai. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) organizuojamas konkursas „Wanted: Life Sciences Innovator“ – viena iš iniciatyvų, skatinančių studentus ir tyrėjus komercinti turimas žinias. Pradėdamas trečiąjį sezoną, agentūros įgyvendinamas projektas „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas“ vėl skelbia inovatyvių idėjų konkursą. Dalyvių anketų laukiama iki balandžio 4 d.   »

2022-02-01

Tamsaus vonios interjero tendencijos

Dauguma žmonių vis dar vengia naudoti tamsius atspalvius vonios kambaryje – vyrauja įsitikinimai, jog juoda spalva vizualiai mažina šią patalpą ir gali paversti ją nejaukia. Visgi, atėjo metas pamiršti šias prielaidas ir pažvelgti realybei į akis – tamsus vonios kambarys šiuo metu yra viena didžiausių tendencijų. Jei mokėsite tinkamai sukomponuoti šias neutralias, sudėtingas, elegantiškas ir minimalistines spalvas, turėsite galimybę savo vonios kambarį paversti ...   »

2022-01-05

ODINĖS APYRANKĖS - TAI SAVITI PAPUOŠALAI IR IŠSKIRTINĖS DOVANOS TIEK MOTERIMS, TIEK VYRAMS

Odinės apyrankės .lt internetinėje parduotuvėje siūlomas platus modernių ir išskirtinių odinių papuošalų asortimentas. Rankų darbo odinės apyrankės pasižymi nepriekaištingumu, kuriam sunku atsispirti: kruopščiai atliktas darbas ...   »

2018-02-08

Mokslininkams siūlomos patrauklios galimybės dalyvauti tarptautiniuose renginiuose ir mokymuose

Mokslininkams, tyrėjams ir mokslo vadybininkams Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) siūlo puikias galimybes dalyvauti ES programos „Horizontas 2020“ renginiuose tiek Europos Sąjungos, tiek ir kitose valstybėse. Renginių, į kuriuos ketinama vykti pagal šį konkursą, tikslas turėtų būti ...   »

2018-02-06

Verslas kviečiamas ieškoti partnerių Ukrainoje

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia verslo partnerių paieškos misiją į Ukrainą, kuri vyks š.m. kovo 5-7 d. Kijeve ir Černigove. Šios misijos pagrindinis renginys informacinių ir ryšių technologijų inovacijų forumas ( „ICT Innovation Forum: Lithuania - Ukraine“), kurio metu vyks kontaktų mugė ir planuojami B2B verslo susitikimai.   »

2018-02-01

Skelbiamas konkursas „Ieškomas inovatorius!“ – pateik idėją ir kurk startuolį

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) siekia inicijuoti inovatyvių startuolių kūrimąsi visoje Lietuvoje ir jau antrą kartą skelbia konkursą „Ieškomas inovatorius!“. Konkursą laimėję perspektyviausieji dalyviai įsteigs naujas technologines įmones ir gaus projekto „InoSpurtas“ paslaugas.   »

2017-09-18

Pradedama registracija į Vilniaus inovacijų forumą „Innovation Drift“

Šiandien pradedama registracija į vieną didžiausių Baltijos jūros regione vykstančių renginių ateities bei inovacijų tema. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kartu su Ūkio ministerija kviečia registruotis į Vilniaus inovacijų forumą „Innovation Drift“ kiekvieną verslininką, mokslininką ar kūrėją, dirbantį su naujausiomis technologijomis. Geresnės progos pasimokyti iš užsienio ekspertų ir užmegzti naudingus ryšius tiesiog nebus.   »

2017-09-01

Dar kartą apie grybų radioaktyvumą

Radiacinės saugos centras kasmet sulaukia gyventojų klausimų apie Lietuvos miškuose augančių grybų radioaktyvumą. Gyventojai teiraujasi, koks yra valgomų grybų užterštumas radioaktyviomis medžiagomis, kuriuose miškuose ir kokiose grybų rūšyse jis yra didesnis.   »

2017-09-01

Kaip išsirinkti tinkamą masažą?

Pažvelgus į šiandienos masažo paslaugų rinką tampa visiškai aišku, kad lietuviai masažą vertina, nes masažo salonų tikrai netrūksta. Kiekvienas yra girdėjęs, kad ...   »

2017-04-18

Balandžio 19 d. Vilniuje kauks sirenos – bus patikrinta gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema

Informuojame, kad balandžio 19 d., 11 val. 52 min. sostinėje vyks gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos (GPIS) techninis patikrinimas, kurio metu bus įjungiamos centralizuoto valdymo sirenos taip pat bus aktyvuota trumpųjų perspėjimo pranešimų, perduodamų į gyventojų mobiliuosius telefonus, sistema.   »

2017-03-29

Konkursas „Vilnius išranda 2017“ pirmą kartą suburs Lietuvos išradėjus

Jau kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniuje, „Litexpo“ parodų ir kongresų centre, bursis pirmas ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”.   »

2017-03-06

Dizaineriškas mąstymas – 5 žingsnių sėkmės formulė verslui

Įdarbinimo profesionalai tai vis dažniau įvardija kaip vieną kertinių sėkmingų ateities specialistų įgūdžių. Paprastose, atrodo, net kasdieniškose situacijose, kūrybinis požiūris į problemą gali pasiūlyti netikėčiausių sprendimų, o versle – padidinti procesų efektyvumą ar ...   »

2017-02-15

Beveik šimtui mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų projektų – 38 mln. eurų ES investicijų

Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius įsakymu skyrė 38,2 mln. eurų finansavimą 98 mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų projektams įgyvendinti pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“.   »

2017-02-07

Vasario 7-ąją – Tarptautinė saugesnio interneto diena

Vasario 7 d. 10 val. Vilniuje prasidės renginys, skirtas Saugesnio interneto dienai paminėti. Renginyje dalyvaus apie 200 dalyvių: mokinių, tėvų, mokytojų. Lietuvoje ši diena, kurią paskelbė Europos Komisija ir Saugesnio interneto ...   »

2017-02-06

Vilniaus meras kviečia visos Lietuvos jaunimą į šventinę Vasario 16-osios eiseną

Sostinės meras Remigijus Šimašius kviečia moksleivius ir jaunimą iš visos Lietuvos suvažiuoti į Vilnių švęsti Vasario 16-ąją prasmingai ir kūrybingai – visiems kartu aplankyti 16 įdomių ir Lietuvos valstybei svarbių objektų nuo Šventaragio slėnio iki pat ...   »

2017-01-26

Kaune pradedančioje veikti Teisės klinikoje – nemokamos konsultacijos smulkiam verslui

Nuo šiol smulkaus ir vidutinio verslo, nevyriausybinių ir kitų ne pelno siekiančių organizacijų atstovai teisiniais klausimais konsultacijas galės gauti ...   »

2017-01-18

Ką reikėtų žinoti, norintiems įsigyti gyvūną augintinį?

Gyvūnas augintis – nemaža atsakomybė kiekvienai šeimai, todėl prieš priimant jį į namus, labai svarbu įvertinti gyvūno laikymo galimybes ir neapsigauti jį perkant.   »

2017-01-17

Ką reikėtų atsiminti perkant ir tvarkant maistą

Specialistai pataria, ko nereikėtų pamiršti ruošiant šventinį stalą bei norint išvengti maisto švaistymo ir sveikatos sutrikimų:   »

2017-01-16

Užrašas „natūralus“ žymi kokybiškesnį produktą

Vis daugiau lietuvių, rinkdamiesi maisto produktus, ieško aukščiausios kokybės gaminių, tačiau ne visuomet turi laiko atidžiai perskaityti sudedamųjų dalių sąrašą.   »

2016-12-23

Į ką atkreipti dėmesį renkantis kiaušinius?

Pasak J.Staniaus, tiek mažuose, tiek labai dideliuose kiaušiniuose yra tos pačios maistinės medžiagos ir vitaminai.   »

2016-05-17

Ketvirtadienį Vilniuje – „Užkalbink!” Miestas sustos pasikalbėti

Ketvirtadienį sostinės gatvėse tylu nebus. Tądien miestas pulsuos nauja pavasario iniciatyva, kuri siekia įkvėpti tarpusavio bendravimą – „Užkalbink!”   »

2016-04-04

Sužinokite, kaip įvertinta Jūsų mėgstama kavinė

Renkantis užkandinę, kavinę ar restoraną, nebereikia pasikliauti vien tik draugų rekomendacijomis. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai tikrindami viešojo maitinimo įmones, jas įvertina nuo 1 iki 5 balų pagal tai kaip laikomasi higienos ir ...   »

2016-03-03

Ką svarbu žinoti Kaziuko mugės svečiams ir prekeiviams?

Švento Kazimiero diena Lietuvoje tradiciškai minima mugėmis, kur žmonės pardavinėja savo pagamintus liaudiškus dirbinius, iškeptus skanėstus ar kitus tradicinius ir netradicinius maisto produktus.   »

2016-02-01

Kokią žuvį rinktis?

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistų teigimu, žuvininkystės produktai (tiek pagaminti Lietuvoje, tiek importuoti iš kitų šalių) yra kokybiški ir saugūs vartoti. Tai patvirtino atlikti šių produktų patikrinimai ir laboratoriniai tyrimai, kurių metu buvo vertinama jų sauga, kokybė ir ženklinimas.   »

2015-12-22

Vilniečiai nemokamai galės prekiauti tam skirtose vietose

Vilniaus miesto gyventojai savo sklypuose užaugintomis uogomis, vaisiais, daržovėmis ir gėlėmis, o taip pat miške surinktomis gėrybėmis galės prekiauti 19-oje seniūnijų.   »

2015-12-18

Kaip švenčių stalui išsirinkti saugius ir kokybiškus produktus

Kiekviena šeimininkė per didžiausias metų šventes, šv.Kalėdas ir Naujuosius Metus, artimuosius stengiasi pradžiuginti kuo įvairesniais bei įdomesniais patiekalais. Tačiau norint įsigyti geros kokybės ir saugius produktus, svarbu nepamiršti kelių dalykų.   »

2015-08-05

Kaip tinkamai gaminti maistą ir išvengti kryžminės taršos?

Vasarą, ypač kepinant karščiams, itin griežtai būtina laikytis higienos, maisto gaminimo, produktų laikymo reikalavimų.   »

2015-07-20

Saugios – ir lietuviškos, ir lenkiškos braškės

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) kasmet tiria, ar parduodamose braškėse pesticidų likučiai neviršija leidžiamų kiekių. Šiemet tyrimų rezultatai patvirtino, kad saugu valgyti tiek lietuviškas, tiek lenkiškas braškes. Tačiau nurodydami kilmės šalį pardavėjai dažnai bando apgauti pirkėjus.   »

2015-07-01

Vaikų maitinimo valgiaraščiuose – kokybiški ir sveikatai palankūs patiekalai

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) nuo š. m. liepos 1 d. derins vaikų ugdymo įstaigų, socialinės globos įstaigų ir poilsio stovyklų valgiaraščius. Siekiant, kad būtų vadovaujamasi vienodais principais, VMVT parengė tvarką, pagal kurią ugdymo įstaigos turės rengti valgiaraščius ir pateikti juos derinti VMVT teritorinių padalinių specialistams.   »

2015-04-21

METŲ ĮVYKIS STATYBŲ VERSLE - 22-oji tarptautinė statybų ir remonto paroda RESTA 2015

2015 m. balandžio 22 - 25 dienomis   »

2015-04-21

Pavasaris - tinkamas metas išsitirti šulinio vandenį

Apie 30 proc. Lietuvos gyventojų kasdien vartoja šachtinių šulinių vandenį. Kaip rodo tyrimai, dalies jų vanduo yra užterštas ir maistui jo nereikėtų vartoti. Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto (NMVRVI) specialistai primena, kad pavasarį būtina ypatingą dėmesį skirti šulinių priežiūrai, apsaugai nuo taršos ir bent vieną kartą per metus atlikti svarbiausius vandens mikrobiologinės ir cheminės taršos tyrimus.   »

2015-03-02

Sula – pavasario gamtos dovana žmonėms

Artėjant pavasariui, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba sulaukia vis daugiau klausimų apie sulos rinkimą, gamybą ar pardavimą. Į klausimus apie tai atsako Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto skyriaus vyriausioji specialistė Vida Jarošienė.   »

2015-02-25

Atsakingas elgesys su augintiniais mažina ligų riziką

Zoonozėmis vadinamos ligos, bendros gyvūnams ir žmonėms, kurios gali būti perduodamos tiesioginio kontakto būdu (glostant, maitinant gyvūną iš rankų) ar netiesiogiai (per užterštą aplinką). Jas sukelia virusai, bakterijos, pirmuonys, grybeliai ir kirmėlės.   »

2015-02-13

Iššūkis įsimylėjėliams – „Romeo ir Džiuljetos kambarys”

Valentino dienos proga duris atveria naujas iššūkių kambarys (angl. escape room) „Romeo ir Džiuljeta”. Čia poros tvirtumas išbandomas ieškant įvairių užuominų bei bandant ištrūkti į laisvę pasitelkus logiką bei pastabumą.   »

2015-01-04

Trys karaliai atkeliauja į Kauną

Kauno tautinės kultūros centras kviečia miesto bendruomenę ir svečius 2015 metų sausio 6 dieną tradiciškai užbaigti Kalėdų laikotarpį ir iškilmingai pasitikti Tris karalius. Rengėjai kviečia linksmintis ir dovanoja šventinį koncertą „Trys karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“.   »

2014-11-24

Stiprinama asmeninio bagažo kontrolė

Kaip kiekvienais metais, šventiniu laikotarpiu daugėja keliaujančių lėktuvais ar kitomis transporto priemonėmis. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba sugriežtino apsaugos priemones šalies valstybinės sienos kirtimo vietose, ypatingas dėmesys skiriamas asmeninio bagažo kontrolei. Kreiptasi ir į kitas atsakingas institucijas – Muitinės ...   »

2014-10-31

Ar jums tikrai reikia šuns?

Impulsyviai priimtas sprendimas pirkti vieną ar kitą daiktą dažnai baigiasi ir ištuštėjusiomis kišenėmis, ir sąžinės priekaištais. Pasekmės dar sudėtingesnės, jei neapsvarsčius visų „už” ir „prieš” įsigyjamas šuo. Ką reikėtų apgalvoti prieš įsigyjant keturkojį draugą?   »

2014-10-14

Kaip kovoti su maistinėmis kandimis?

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) sulaukia nemažai vartotojų nusiskundimų ir klausimų apie maistines kandis, šių kenkėjų daromą žalą. Gyventojai teiraujasi, kaip apsiginti nuo šių vabzdžių, kokių imtis apsaugos priemonių ir kt. VMVT specialistai atsako į dažniausiai šia tema užduodamus klausimus.   »

2014-10-14

Startuoja 10-asis nacionalinis konkursas „Inovacijų prizas 2014“

VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Lietuvos pramonininkų konfederacija jau dešimtąjį kartą organizuoja pripažinimo sulaukusį nacionalinį konkursą „Inovacijų prizas“, kurį globoja Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija. Konkurso tikslas - skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą ir inovatyvumą.   »

2014-10-06

Kodėl augintinius svarbu paženklinti mikroschema?

Gyvūnų globos organizacijos kiekvieną dieną gauna po 3–5 prašymus pasidalinti informacija apie rastus ar pabėgusius augintinius. Tačiau labai dažnai suradus juos, neįmanoma grąžinti šeimininkams, nes net 95 proc. dingusių ar rastų gyvūnų yra neženklinti. Artėjant Pasaulinei gyvūnų globos dienai (spalio 4 d.), Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kodėl augintinius svarbu paženklinti mikroschema. Savo ruožtu Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija (LGTAO) kviečia pasinaudoti galimybe paženklinti savo šunį už simbolinį mokestį.   »

2014-10-03

Paskiepykite augintinį nemokamai

Kiekvienas auginantis namuose šunį ar katę, privalo turėti gyvūno augintinio pasą, kuriame būtų įrašytas jo identifikacijos numeris ir informacija apie atliktą vakcinaciją nuo pasiutligės. Mat tai ir gyvūnų, ir žmonių gyvybei pavojinga liga, kurios galima išvengti paskiepijus augintinį. Šią savaitę veterinarai šunis ir kates nuo pasiutligės skiepija nemokamai.   »

2014-09-30

Plastilino pamokėlės :)

6-ios plastilino lipdymo pamokėlės   »

2014-09-18

Geriamasis vanduo iš čiaupo nemokamai!

Tokiu šūkiu Aplinkos ministerija vilniečius ir miesto svečius rugsėjo 19 dieną, penktadienį, Tautų mugės renginių metu, nuo 12 val. iki 16 val., kviečia aplankyti Kudirkos aikštėje įsikūrusią informacinę akcijos apie geriamąjį vandenį palapinę, o miesto maitinimo įstaigas – prisijungti prie akcijos ir visuomet pasiūlyti savo lankytojams geriamojo vandens iš čiaupo nemokamai.   »

2014-09-18

Skanus ir naudingas užkandis – į mokyklą ar darželį

Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.   »

2014-09-09

Apsinuodyti galima ir gerais valgomais grybais

Įsibėgėjus grybavimo sezonui į miškus plūsta miško gėrybių rinkėjai, tačiau reikia nepamiršti, kad grybai gali turėti ne tik maistinių, bet ir nuodingų savybių. Dalis valgomų ir nuodingų grybų yra panašios išvaizdos, todėl dažniausiai nepatyrę grybautojai grybais apsinuodija supainioję valgomus su nuodingais grybais. Panevėžio visuomenės sveikatos centro (toliau - Centras) specialistai ragina būti atidžiais ir rinkti tik gerai žinomus bei įtarimo nekeliančius grybus.   »

2014-08-28

Primename tėveliams, kad vaikų dantys apsauga nuo karieso dengiami nemokamai

Artėjant naujiems mokslo metams Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena tėveliams, kad dabar tinkamas metas pasirūpinti vaikų dantų sveikata ir, jei yra būtina, atžalų dantis padengti specialia apsauga nuo ėduonies – silantinėmis medžiagomis. Ši moderni technologija leidžia išsaugoti sveikus dantis augantiems vaikams ir yra kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.   »

2014-08-21

Rugpjūčio 22 dieną prasidės dvejopo kainų skelbimo laikotarpis

Ūkio ministerija primena, kad nuo rytojaus, rugpjūčio 22 d., prekių pardavėjai ir paslaugų teikėjai privalės kainas skelbti dviem valiutomis – litais ir euras, vadovaudamiesi Vyriausybės patvirtintu tvarkos aprašu ir ūkio ministro patvirtintomis rekomendacijomis.   »

2014-08-11

Kas bus jeigu pakils vandens lygis?

Potvynių žemėlapis   »

2014-08-04

Kviečiame išradėjus ir dizaino kūrėjus pasinaudoti parama ir apsaugoti intelektinę nuosavybę

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia įmones ir mokslo institucijas teikti paraiškas gauti paramą intelektinės nuosavybės teisių apsaugos projektams vykdyti. Be įprastos paramos išradimams ir dizainui apsaugoti tarptautiniu mastu, bus finansuojama patento paraiškų paieška Europos patentų tarnyboje. Paraiškas jau galima teikti iki š. m. spalio 15 d.   »

2014-08-04

Vasarą maisto produktus rinkitės itin atidžiai

Greitai gendantys maisto produktai vasarą, ypač termometrui stulpeliui perkopus 30 laipsnių, gana dažnai tampa apsinuodijimo priežastimi. Kokių gaminių per karštį reikėtų vengti ir į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis produktus parduotuvėse bei turgavietėse?   »

2014-07-15

Vaikų krepšinio turnyras „Kai sportas suvienija mus!“

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras š. m. liepos 17 d., 11.00 – 17.00 val. Vilniuje prie Baltojo tilto esančiame sporto aikštyne organizuoja vaikų sveikatingumo renginį – krepšinio turnyrą „Kai sportas suvienija mus!".   »

2014-07-11

Ar jūsų kelionė autobusu, lėktuvu, traukiniu, keltu buvo atidėta arba atšaukta, o jūs nespėjote į svarbų susitikimą?

Ar žinote, ką tokiu atveju daryti? Nuo šiol visas savo teises kelionės metu ir informaciją, kur kreiptis ...   »

2014-06-26

Išmaniuoju telefonu bus galima ne tik susimokėti už važiavimą Vilniaus viešuoju transportu, bet ir vertinti kelionės kokybę

Pristatanti dar vieną naujovę – bilietą išmaniajame telefone m.Ticket, Vilniaus miesto savivaldybė tęsia „Išmaniojo Vilnius“ (Smart Vilnius) koncepcijos įgyvendinimą. Nuo šiol vilniečiai ir sostinės svečiai už važiavimą viešuoju transportu galės mokėti savo išmaniajame telefone. „Išmanusis Vilnius“ (Smart Vilnius) projekto iniciatoriai teigia, kad naujovė - patogi alternatyva Vilniečio kortelei.   »

2014-06-23

Joninėms artėjant - ką turėtų prisiminti maisto tvarkytojai ir iškylautojai

Kasmet birželio 23 - 24 d. Lietuvos miestuose ir miesteliuose šurmuliuoja Joninių šventės. Organizuojamos mugės, įvairūs renginiai, kurių metu įmonės, šeimų ūkiai ir pavieniai ūkininkai siūlo įsigyti ar paskanauti tradicinių ir netradicinių patiekalų, įvairių kitų maisto gaminių.   »

2014-06-23

Vasaros desertas – uogos

Mėgautis šviežiomis uogomis, o ypač iš savo daržo – didelis malonumas. Visi gerai žinome bei vertiname šiuos puikius maisto produktus, išsiskiriančius savo skoninėmis savybėmis bei maistine verte. Uogose nemažai vitaminų (A, E, B grupės, PP, C), mineralinių medžiagų (natrio, magnio, fosforo, kalio, kalcio, geležies, cinko, jodo), skaidulinių medžiagų, daug celiuliozės ir pektino.   »

2014-06-10

Elektroninės cigaretės: panacėja ar dar viena rykštė sveikatai?

Sparčiai plintant elektroninėms cigaretėms visuomenė turėtų nepasitikėti skleidžiama prieštaringa, tyrimais nepagrįsta informacija, ir atsižvelgti į Pasaulio sveikatos organizacijos bei kitų tabako kontrolės organizacijų skatinimą elgtis apdairiai ir susilaikyti nuo elektroninių cigarečių įsigijimo ir vartojimo, nes jų saugumas ir vartojimo pasekmės, deja, nėra visiškai ištirtos.   »

2014-06-10

„Google“ sulaukė 12 000 užklausų po ES Teisingumo Teismo sprendimo dėl „teisės būti užmirštam“

Jau pirmąją dieną paskelbus ištrynimo paslaugos formą „Google“ sulaukė 12 000 asmenų užklausų dėl ištrynimo, teigia Agence France Presse. Šis skaičius patvirtina ankstesnius apskaičiavimus, pateiktus Vokietijos dienraščio Der Spiegel ir kitoje spaudoje.   »

2014-05-27

Kviečiame į akciją – lašišų ir šlakių jauniklius paleidžiame į Vilnelę

Š. m. gegužės 27 dieną 12 val. kviečiame vilniečius, žvejus ir ne tik, į Bernardinų sodą, kur į Vilnelės upę Žuvininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos specialistai išleis lašišų ir šlakių jauniklius. Šiame renginyje ypač laukiami vaikai, kurie galės ne tik daugiau sužinoti apie šias žuvis, bet ir patys į Vilnelės upę paleisti paaugintus žuvyčių jauniklius. Šia akcija siekiama auginti sąmoningą ir sąžiningą jaunąją žvejų kartą.   »

2014-05-27

Inovaciniai čekiai - verslo ir mokslo partnerystei

VP2-1.3-ŪM-05-K priemonė „Inočekiai LT“ skirta inovacinę veiklą pradedantiesiems ar vykdantiems smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektams, pagal kurią jie gali gauti nustatyto dydžio tikslinę finansinę paramą paslaugoms iš mokslo ir studijų institucijų įsigyti. Šios priemonės pagrindinis bruožas – „greiti pinigai verslui“, t.y. greitai gaunama parama moksliniams tyrimams ir technologiniai plėtrai, supaprastinant paramos gavimo procedūras.   »

2014-05-20

Akcija „Tvora“: pakrantės grąžinamos žmonėms

Gegužės 7 d. prasidėjusi akcija „Tvora“ jau atnešė rezultatų. Į griežtą pažeidimų kontrolę noriai įsitraukė visuomenė. Nelegalių tvorų savo noru jau atsisakė 30 žemės sklypų savininkų. Pranešti apie neteisėtas tvoras galima tel. (8 5) 273 2995   »

2014-04-29

Koks natūralus mineralinis vanduo tinkamiausias gerti kasdien?

Per dieną suaugęs žmogus turėtų išgerti apie 2 litrus vandens. Į ką atkreipti dėmesį renkantis natūralų mineralinį vandenį?   »

2014-04-14

Vilniečiai ir miesto svečiai prie DAROM kviečiami prisijungti 45 vietose

Vilniečiai ir miesto svečiai prie DAROM kviečiami prisijungti 45 sostinės vietose, surinktos šiukšlės bus išvežtos tą pačią dieną.   »

2014-04-11

Kaip galima įvertinti verslo partnerio patikimumą?

Šiandien būsimiems verslo partneriams neužtenka vien peržiūrėti partnerių įmonės finansines ataskaitas, norint įvertinti jų patikimumą. Dažnai būtina žinoti apie būsimo partnerio sudarytus hipotekos (įkeitimo) sandorius, taip pat ar nėra areštuotos partnerio piniginės lėšos sąskaitoje arba kilnojamasis ir nekilnojamasis turtas.   »

2014-03-24

Visuomenė kviečiama teikti pasiūlymus dėl efektyvesnio valstybės valdymo

Siekdama tapti atviresne visuomenei ir labiau atitinkančia jos poreikius, šiandien Vyriausybė interneto svetainėje adresu www.lrv.lt/lt/veikla/viesosios-konsultacijos/ paskelbė viešąją konsultaciją ir kviečia gyventojus, socialinius partnerius, verslo įmones ...   »

2014-03-18

Kviečiame dalyvauti Žaliųjų pramonės inovacijų renginyje

Kovo 20 d. 13 val. Ūkio ministerijoje vyks informacinis renginys, kuriame bus supažindinama su projektų finansavimo galimybėmis pagal 2009–2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo Žaliosios pramonės inovacijų programą.   »

2014-03-12

Didysis inkilų kėlimas

Kitą pirmadienį, kovo 17 d., šalyje rengiama pavasario šventė „Paukščiai grįžta namo“, skirta Pasaulinei miškų dienai. Jos metu visose 42-ose miškų urėdijose bus keliami inkilai.   »

2014-02-20

Naujiena – supaprastintus įgaliojimus galima sudaryti ir elektroniniu būdu

Nuo 2014 m. sausio 1 d. supaprastintą įgaliojimą asmuo gali sudaryti net neišėjęs iš namų: jam tereikia prisijungti prie specialaus internetinio puslapio www.igaliojimai.lt, kuriame asmuo gali pasinaudoti naująja įgaliojimo sudarymo paslauga.   »

2014-02-18

Dėmesio: tinklo maršruto parinktuvais plinta „The Moon“ interneto kirminas

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys CERT-LT įspėja, kad šiuo metu internete aktyviai plinta kenksmingas programinis kodas, turintis kompiuterių kirmino (angl. worm) požymių.   »

2014-02-14

Kviečiame apsilankyti atsinaujinusioje Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento visuomenei skirtoje svetainėje visuomene.ntakd.lt

Šioje svetainėje rasite jaunimui, tėvams, specialistams ir žiniasklaidai skirtą informaciją psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos temomis, naujausią informacinę medžiagą, atsakymus į dažnai užduodamus klausimus bei galėsite pasitikrinti savo žinias apie psichoaktyviąsias medžiagas.   »

2014-02-13

Baltas vėjas - Žirgas ugnis

Savos kūrybos muzikos grupė - "Baltas vėjas". Dainuojam Lietuvai - videoklipas "Žirgas ugnis" ...   »

2014-02-13

Virtuali Sveiko miesto ambasada – internete

Prieš trejus metus vasario 21 d. Klaipėda tapo Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos sveikų miestų tinklo nare. Šaunią sukaktį uostamiestis pasitinka pristatydamas naują interneto svetainę ...   »

2014-02-12

Saugokitės sukčių spendžiamų pinklių

Policija nuolat įspėja gyventojus nebūti patikliais, nes apgavikai ieško naujų būdų, kaip išvilioti pinigų. Vis dažniau žmonės nukenčia nuo sukčių, kurie pinigus išvilioja naudodamiesi mobiliojo ar fiksuotojo ryšio telefonais, taip pat ...   »

2014-02-06

Žvejo bilietus jau galima įsigyti spaudos kioskuose

Visose „Lietuvos spaudos“ bei „Narvesen“ prekybos vietose galima įsigyti žvejo bilietą.   »

2014-01-29

Muziejuose – naujos elektroninės paslaugos

Šiemet, užsukus į daugelio nacionalinių ir respublikinių muziejų ekspozicijas, žvilgsnį jau patraukia eksponatus žymintys QR kodų ženklai. Jei Jūs naudojatės mobiliaisiais išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais, tai nuskenavę jais QR kodų ženklus ekrane pamatysite išsamią informaciją apie šiuos eksponatus (ją galėsite ne tik perskaityti, bet ir išklausyti ...   »

2014-01-21

Lietuvos interneto naudotojai nepakankamai vertina saugumo grėsmes internete

Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos (IVPK), atlikęs 2013 m. pabaigoje paskelbtų „Eurobarometro“ tyrimo „Kibernetinis saugumas“ rezultatų analizę, nustatė, kad nepaisant deklaruojamo susirūpinimo saugumu, Lietuvos interneto naudotojai vis dar neskiria pakankamai dėmesio saugiam elgesiui internete.   »

2014-01-16

Pažangioms elektroninių paslaugų programoms – didesnis finansavimas

Vyriausybė pritarė Susisiekimo ministerijos siūlymui 11,21 mln. litų padidinti „Pažangios elektroninės paslaugos“ projektų finansavimą iš ES paramos 2007–2013 metų Ekonomikos augimo veiksmų programos, skiriant sutaupytas ir dar neperskirstytas lėšas.   »

2014-01-13

Nuo šiol net 26 socialinės paramos paslaugas galima užsisakyti ir internetu

Startuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengta Socialinės paramos šeimai informacinė sistema (www.spis.lt), kuri leidžia užsisakyti net 26 socialinės paramos paslaugas. Gyventojai galės nebevykti į savivaldybę, o naudodamiesi internetu ...   »

2014-01-03

Keičiama receptų rašymo tvarka

Siekdamas mažinti pacientų eiles prie gydytojų kabinetų sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis sausio 2 d. pasirašė įsakymą, kuriuo keičiama receptų rašymo tvarka. Dabar asmenims, sergantiems lėtinėmis ligomis, gydantys gydytojai galės išrašyti kompensuojamuosius vaistus ir medicinos pagalbos priemones iki 6 mėn. laikotarpiui.   »

2013-12-23

3D Kalėdų pasaka ant Katedros sienos startuos jau gruodžio 25-ąją

Pasaka bus rodoma beveik visą savaitę – gruodžio 25, 26, 27, 28, 29 ir 30 dienomis tris kartus per dieną – 17, 18.15 ir 20 val.   »

2013-12-12

Ūkio ministerija ragina perkančiąsias organizacijas registruotis CPO LT kataloge

Ūkio ministerija informuoja, kad nuo 2014 m. sausio 1 d. įsigalioja Viešųjų pirkimų įstatymo nuostata, numatanti, kad perkančioji organizacija prekes, paslaugas ar darbus privalo įsigyti iš centrinės perkančiosios organizacijos arba per ją, jeigu šios prekės, paslaugos ar darbai atitinka perkančiosios organizacijos poreikius. Šiuo metu centrinės perkančiosios organizacijos funkcijas atlieka viešoji įstaiga CPO LT.   »

2013-12-11

Pradedama vykdyti programa „Horizontas 2020“. Pirmųjų dvejų metų biudžetas – 15 mlrd. EUR

Europos Komisija šiandien paskelbė pirmuosius kvietimus teikti projektų paraiškas pagal Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programą „Horizontas 2020“. Šios programos, kuriai iš viso numatoma skirti 80 mlrd. EUR., pirmųjų dvejų metų biudžetas – daugiau kaip 15 mlrd. EUR. Šiomis lėšomis siekiama padėti plėtoti Europos žinių ekonomiką ir paskatinti spręsti klausimus, nuo kurių sprendimo ...   »

2013-12-03

Renginys „Vaikų saugos diena. Produktų saugos vadovo pristatymas ir seminaras apie programų vertinimą“

2013 m. gruodžio 5 d. 9:00 val. viešbutyje „Holiday Inn Vilnius“ (Šeimyniškių g. 1, Vilnius) vyks renginys „Vaikų saugos diena. Produktų saugos vadovo pristatymas ir seminaras apie programų vertinimą“, kuris kuris įtrauktas į Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai renginių sąrašą.   »

2013-12-03

Mokslo ir technologijų parodoje – ir dviračio variklis, ir kosminiai palydovai

Nuo elektrinio dviračio variklio iki kosminių palydovų – tokius eksponatus pamatys Ūkio ministerijos ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) rengiamo Vilniaus inovacijų forumo („Innovation Drift“) mokslo ir technologijų parodos lankytojai. Paroda vyks gruodžio 4–5 d. ir ją galės nemokamai aplankyti visi vilniečiai ir sostinės svečiai.   »

2013-11-25

Je Boogie feat. Eva Bristol - I'll set you free ( Radio edit )

Ilgai planuotas , bet pagaliau įgyvendintas Je Boogie su Eva Bristol projektas! Pirmadienį ( 2013-11-25) jie išleido savo naująjį kūrynį „I'll set you free". Je Boogie ir Eva Bristol neslepe kad tai pirmas jų bendras darbas, dėl kurio jie labai pergyvena.   »

2013-11-24

Horoskopas 2014- Žaliojo medinio arklio metai

Arklio metai visada ne vienareikšmiai. Jie lyg sukuria pusiausvyrą tarp sėkmės ir nesėkmės. Šiais žaliojo mėlynojo medinio arklio metais grįš sėkmė tiems, kuriems nesisekė nuo Gyvatės metų vasario pabaigos, kovo pradžios. Pirmiausiai sėkmę pajus verslininkai parduodantys sveikatos priežiūros priemones, susijusias su ...   »

2013-11-23

Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena

Šiaulių m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centru (ULAC) šią dieną kviečia paminėti prisijungiant prie iniciatyvos „AIDS Protų mūšis“. Žinias apie ŽIV ir AIDS pasitikrinti kviesime Šiaulių valstybinės kolegijos, Šiaulių universiteto studentus bei Šiaulių rajono Kuršėnų politechnikos mokyklos ...   »

2013-11-21

Lapkričio 22 d. vyks konferencija „Vaiko teisių konvencija. Prietarais pagrįstos baimės“

Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga, Lietuvos Respublikos Seimo Žmogaus teisių komitetas ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba organizuoja konferenciją „Vaiko teisių konvencija. Prietarais pagrįstos baimės“, kuri vyks 2013 m. lapkričio 22 d. Lietuvos Respublikos Seimo Konstitucijos salėje, Gedimino pr. 53, Vilnius.   »

2013-11-15

Tūkstančiai žvakučių Katedros aikštėje primins žuvusiuosius keliuose

Sekmadienį Lietuva kartu su 47 pasaulio valstybėmis taps vieningos akcijos, skirtos žuvusiesiems eismo įvykių metu prisiminti, dalimi. Šia proga lapkričio 17-osios rytą Vilniaus Katedros aikštėje savanoriai uždegs daugiau nei 16 tūkstančių žvakučių, skirtų kiekvienam žuvusiajam Lietuvos keliuose nuo 1990-ųjų metų atminti.   »

2013-11-08

Naudojimąsi informacijos ir ryšių technologijomis skatins 11 organizacijų

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija su kitomis institucijomis bei mokslo bei viešojo sektoriaus atstovais įkuria Nacionalinę skaitmeninę koaliciją, kuri skatins platesnį šiuolaikinių technologijų naudojimą.   »

2013-11-04

Ūkio ministerija primena, kad š. m. lapkričio 1 d. įsigalioja verslo sąlygas reguliuojantys teisės aktai

Ūkio ministerija primena, kad nuo š. m. lapkričio 1 d. pagal dviejų datų taisyklę įsigalioja nauji teisės aktai, keičiantys ar nustatantys naują verslininkų veiklos teisinį reguliavimą. Šie teisės aktai prieš tris mėnesius yra skelbiami Seimo teisės aktų informacinėje sistemoje.   »

2013-10-30

Neregistravusiems gyvūnų ar nemokantiems rinkliavos už jų laikymą gresia baudos iki 200 litų

Vilniaus gyventojai turi užregistruoti ir identifikuoti savo šunis ir kates nuo 4 mėnesių amžiaus ir mokėti nustatytą vietinę rinkliavą už gyvūnų registravimą ir laikymą daugiabučiuose namuose. Asmenims, nesilaikantiems Gyvūnų laikymo Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje taisyklių, gali būti skiriama bauda iki 200 litų. Už pakartotinį taisyklių pažeidimą gresia dar didesnės baudos su galimybe konfiskuoti gyvūną.   »

2013-10-30

Hepatito A plitimas Europoje tęsiasi

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, virusinio hepatito A (VHA) protrūkis Italijoje, epidemiologiškai susijęs su šaldytų uogų vartojimu, tęsiasi.   »

2013-10-30

Opendata.gov.lt laukia siūlymų ir pageidavimų

Opendata.gov.lt – interneto portale, per kurį galima pasiekti valstybės institucijų kaupiamus duomenis – įdiegta nauja funkcija: visi vartotojai gali teikti pastabas ir siūlymus apie portale patalpintų metaduomenų ir per portalą pasiekiamų įstaigų tvarkomų duomenų pateikimą, kokybę ir išsamumą.   »

2013-10-25

Apsispręsk, kas tu – zuikis ar žmogus

Laukinių gyvūnų vieta NE viešajame transporte – tokios idėjos vedini Šiaurės Lietuvos kolegijos studentų atstovybė ir Šiaulių Medelyno progimnazijos moksleiviai spalio 24 d. popietę ragino Šiaulių miesto bendrovės „Busturas“ viešojo transporto keleivius nebūti pasyviais zuikių vešėjimo stebėtojais.   »

2013-10-22

Lietuvoje šiemet užregistruotas jau penktas įvežtinės maliarijos atvejis

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, 2013 m. rugsėjo 29 d. Kauno klinikinėje ligoninėje 37 metų vyrui diagnozuota ketvirtadienė maliarija.   »

2013-10-14

Tvari maisto sistema – saugus maistas ir mityba

Kiekvienais metais spalio 16 d. – Pasaulinę maisto dieną – siekiama dar kartą informuoti visuomenę ir priminti apie pasaulio maisto problemas, stiprinti žmonių solidarumą kovojant su badu, nepakankama mityba bei skurdu. Šią dieną rengiamos nemokamo maitinimo, paramos akcijos, visuomenė informuojama apie skurdžiai gyvenančius žmones, kuriuos būtų galima paremti. Pasaulio maisto dienos metu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį ir į sveiką mitybą bei tinkamą maisto produktų pasirinkimą   »

2013-10-08

Didžiausias Europos informacinių ir ryšių technologijų renginys – Vilniuje

Lapkričio 6-8 dienomis Vilniuje vyks didžiausias Europos informacinių ir ryšių technologijų (IRT) renginys „ICT2013: Create, Connect, Grow“ („Informacinės ir ryšio technologijos 2013: kurti, jungti, augti“), kuriame tikimasi sulaukti 4000 dalyvių iš viso pasaulio. „ICT2013 – puiki proga Lietuvai atskleisti savo potencialą. Informacinės ir ryšių technologijos – mūsų niša. Esame pirmi Europoje pagal viešosios interneto prieigos taškų skaičių, o Vilnius ...   »

2013-10-03

Nuo penktadienio – rudens gėrybių mugė SODO KRAITĖ

Spalio 4–5 dienomis Vilniaus mokytojų namų rengiama „Sodo kraitė“ šiemet išsiskirs ne vien čia eksponuojamais, parduodamais augalais ar jų vaisiais, bet ir gražiais mažaisiais automobiliais, kuriuos įvairiomis rudeniškomis spalvomis gražiai nuspalvins mažieji vilniečiai. Į Mokytojų namų kiemelį jie atriedės šeštadienį, spalio 5 d., 12 val. Vėliau, skelbdami rudens pradžią, jie džiugins vilniečių akis sostinės pagrindinėmis gatvėmis.   »

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
{copy}