Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Šeštadienis, Liepos 4d.
Valdymo centras
El. paštas:
Slaptažodis:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį
Naujienos

Kalba mane augina I–II kl.

Lietuvių kalbos mokymo priemonė I–II klasių mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinės mažumos kalba   Plačiau »

Kalba mane augina III–IV kl.

Lietuvių kalbos mokymo priemonė III–IV klasių mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinės mažumos kalba   Plačiau »

Kolpingo kolegija, VšĮ

Įm. kodas: 193038291
Adresas: Raguvos g. 7, LT-44275, Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 20 15 28, +370 37 22 00 30
Faksas: +370 37 22 00 30
Darbo laikas:
I       7.45-16.30
II      07.45-16.30
III     07.45-16.30
IV     07.45-16.30
V      07.45-15.15
VI     nedirba
VII    nedirba
Kategorija: Aukštosios mokyklos, Švietimas
Aprašymas:
VšĮ Kolpingo kolegija – bendruomeninė, nevalstybinė kolegija. 1996 m. buvo įkurta Kolpingo aukštesnioji mokykla, 2001 m. tapo aukštąja mokykla VšĮ Kolpingo kolegija. Teikia aukštąjį išsilavinimą liudijantį profesinio bakalauro diplomą.

Kolegijos steigėjas yra Lietuvos Kolpingo fondas – katalikiška labdaros ir paramos organizacija, vienijanti socialiai atsakingus žmones, veikiančius savipagalbos principu. Kolegija įsteigta realizuojant vieną iš prioritetinių fondo veiklos sričių – švietimo veiklą. Kolegiją remia Tarptautinė Kolpingo draugija, vienijanti apie 500 tūkst. narių 60-tyje pasaulio valstybių. Draugijos centras yra Vokietijoje, Kiolno mieste, kur pradėjo savo veiklą draugijos įkūrėjas Palaimintasis Adolfas Kolpingas.

Vienas iš Kolpingo kolegijos įkūrimo tikslų buvo įsteigti švietimo instituciją, ugdančią socialinius lyderius. Kitas tikslas – pagelbėti jaunuoliams suvokti savo asmens orumą ir vertę, įgauti pasitikėjimo vidinėmis jėgomis ir, įgijus tvirtų profesinių žinių, tapti gerais specialistais, gebančiais prisitaikyti sparčiai kintančioje darbo rinkoje.

Kolegijos moto - „Jeigu jūs norite geresnės ateities, privalote patys ją susikurti“ (kunigas Adolfas Kolpingas).

Pagrindinis kolegijos kultūros bruožas – didžiulis dėmesys ir pagarba studento asmenybei, nuolatinė pagalba formuojant krikščioniškąsias moralines nuostatas ir kaupiant vidines galias mūsų šalies socialinės ir ekonominės aplinkos humanizavimui. Kolegija vadovaujasi Kolpingo draugijos bendraisiais moraliniais principais, pagrįstais krikščionišku socialiniu mokymu, formuojančiu katalikišką požiūrį į gyvenimo vertybes ir darbinę veiklą.

Kolegijos vizija

• Besiplečianti aukštoji mokykla, turinti stiprią organizacijos kultūrą, atvira ir greitai reaguojanti į ją supančią aplinką; mokymo procese įgyvendinanti studijų ir mokslo vienovę bei suteikianti galimybes kiekvieno jos nario saviraiškai; rengianti aukštos kvalifikacijos specialistus, visapusiškai ugdant jų asmenybę.

Kolegijos misija

• Rengti aukštąjį koleginį išsilavinimą turinčius specialistus, savo veiklą grindžiančius krikščioniška morale; laiduoti modernų ir Europos aukštojo mokslo erdvės reikalavimus atitinkantį studijų procesą aktyviai bendradarbiaujant su socialiniais partneriais; ugdyti bendruosius studentų gebėjimus ir pilietines vertybines nuostatas, būtinas Kolegijos absolventų darbui ir tęstinėms studijoms; šviesti ir taurinti visuomenę, ugdant jos dvasingumą, humanitarinę, profesinę ir informacinę kultūrą, solidarumą ir subsidiarumą, puoselėjant katalikiškas vertybes, visuotinio gėrio suvokimą, pasinaudojant Tarptautinės Kolpingo draugijos sielovada, kompetencija, ir ryšiais.

Komentarai: (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras:

Vardas:
Komentaras:
Saugos kodas:
Atnaujinti vaizdą
„miestas.lt“ neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. „miestas.lt“ pasilieka sau teisę šalinti jų nuomone nekorektiškus, žeminančius ar kitaip žeidžiančius komentarus.

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
Visos teisės saugomos © 2017 Miestas.lt