Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Šeštadienis, Liepos 2d.
Valdymo centras
El. paštas:
Slaptažodis:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį
Naujienos

Remiames laiko patikrinta sporto dangų bei įrangos gamintojų patirtimi

stengiames mokintis iš jų klaidų o ne iš savo, todėl savo klientams galime pakloti aukščiausios kokybės sporto dangas bei pasiūlyti technologiškai moderniausią sportinę įranga.

Intermedija, UAB

Įm. kodas: 300126849
PVM mokėtojo kodas: LT100001791915
Adresas: Dūmų g. 3, LT-11119, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 5 267 48 00
Faksas: +370 5 267 26 15
Atsiskaitymas:
Darbo laikas:
I       8.00-17.00
II      8.00-17.00
III     8.00-17.00
IV     8.00-17.00
V      8.00-17.00
VI     Nedirbam
VII    Nedirbam
Kategorija: Informacijos paslaugos, Paslaugos, Kompiuterių įranga ir jos priežiūra, Prekyba, Kompiuterių programinė įranga, Elektroninės parduotuvės, internetinė prekyba
Aprašymas:
UAB “INTERMEDIJA” IT įmonė įkurta 2005 metais, kurios veiklos sritis apima programinės įrangos kūrimą, IT priežiūros klausimus, pilną internetinių svetainių paslaugų komplektą, foto ir video reklamą.
Mes siūlome profesionalias Interneto svetainių kūrimo ir interneto animacijos paslaugas, reklaminės kompanijos internete organizavimą, profesionalų video filmavimą, montavimą, fotografavimą visoms progoms, konsultuojame e-verslo klausimais.
Savo klientams siūlome tik pačius moderniausius informacinių ir multimedinių technologijų sprendimus. Tai leidžia kompanijoms sėkmingai investuoti į IT ir patenkinti greitai besikeičiančio verslo poreikius.
Mūsų sprendimai padeda vystyti prekybą e-komercijos srityje. Įmonės konsultantai visuomet pasiruošę išklausyti klientą ir pasiūlyti labiausiai tinkantį produktą kainos ir funkcionalumo atžvilgiu.
Nepaliaujamai bendraudami su savo partneriais mes nuolat dirbame su naujausiomis technologijomis ir įrankiais.
Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, turintys darbo patirtį šioje veiklos srityje. Darbuotojų patirtis informacinių, multimedinių technologijų, rinkoje leidžia siūlyti klientams įvairius sprendimų modelius.

Komentarai: (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras:

Vardas:
Komentaras:
Saugos kodas:
Atnaujinti vaizdą
„miestas.lt“ neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. „miestas.lt“ pasilieka sau teisę šalinti jų nuomone nekorektiškus, žeminančius ar kitaip žeidžiančius komentarus.

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
Visos teisės saugomos © 2017 Miestas.lt