Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Šeštadienis, Gruodžio 2d.
{valdymo_centras}
:
:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį

Eurosportas.lt

2004 m. įkurta UAB „Kitoks požiūris“ specializuojasi sporto salių, aikštelių bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke.   »

Gyventojai gali grąžinti įsigytus kiniškus konditerijos gaminius

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema (RASFF) gavo pranešimą iš Vokietijos atsakingos institucijos apie atšaukiamus iš rinkos nesaugius melionų, vyšnių ir mėtų skonio konditerijos gaminius „Miradent Xylitol Sugarfree Drops” (gamintojas „ Jiachem Co Ltd“, Kinija, sufasuoti pakuotėse po 230 g).

Pranešime nurodyta, kad šių kiniškų konditerijos gaminių pastilėje vartotojas rado pašalinę medžiagą – metalo atraižą. 

Vokiečiai informavo, kad šių produktų įsigijo viena Lietuvos dantų priežiūros ir gydymo medžiagas platinanti didmeninės prekybos įmonė UAB „DAB Dental“ (Laisvės pr. 75, Vilnius).

 

Vilniaus valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba atlieka tyrimą .

 

Vartotojai, įsigiję šių nesaugių produktų, gali juos grąžinti platintojams ir atgauti sumokėtus pinigus.

 

Komentarai: (2)

2.
2023.05.13 18:29
ip: 37.139.53.191

I think it is precisely you want to lose to Trump cialis on line

1.
2023.03.21 20:50
ip: 37.139.53.30

cytotam vs tamoxifen reddit Although malpositioning of central lines is common, this is well tolerated Pikwer 2008

Naujas komentaras:

:
:
Saugos kodas:
Atnaujinti vaizdą
„miestas.lt“ neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. „miestas.lt“ pasilieka sau teisę šalinti jų nuomone nekorektiškus, žeminančius ar kitaip žeidžiančius komentarus.

Prekyba - naujienos

2022-02-15

Kinija sustabdė jautienos, pieno ir alaus eksportą

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) iš Kinijos generalinės muitinės administracijos (GACC) gavo notą dėl jautienos, pieno produktų ir alaus eksporto iš Lietuvos į Kiniją sustabdymo.   »

2017-10-13

Kenksmingi sveikatai riebalai bus ribojami ir Lietuvoje

Mokslu pagrįsta, kad transriebalai (kitaip vadinami riebalų rūgščių transizomerai) maisto produktuose gali sukelti širdies ir kraujagyslių ligas, vėžį, diabetą, nutukimą, gali turėti žalingą poveikį nėštumui ir vaisiaus vystymuisi. Taip pat patvirtinta, kad šie riebalai yra 4–5 kartus labiau toksiški, nei sotieji riebalai.   »

2017-04-14

Sustabdyta parduotuvės ir nelegali mėsos perdirbimo veikla

Šią savaitę Alytuje atskleistas nelegalus mėsos perdirbimo atvejis, o Kybartuose (Vilkaviškio r.) laikinai sustabdyta maisto produktais prekiavusios parduotuvės veikla.   »

2017-03-06

Uždrausta tiekti rinkai nesaugius maisto papildus

Uždrausta prekiauti 2 rūšių amerikietiškais papildais – „Candistat™“ ir „24 Seven“, 2 rūšių angliškais – „Amix Opti-Pack Complete and Full“ ir „Amix Hells NO2” ir 2 rūšių ...   »

2017-02-28

Iš rinkos surenkama dar 3 pavadinimų „Mamuko“ produkcija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad gavus laboratorinių tyrimų rezultatus, įmonei UAB „Biogami“ nurodyta iš rinkos surinkti 3 pavadinimų (iš viso 18 partijų) produktus ...   »

2017-02-24

Laikinai sustabdyta kepyklėlės UAB „Puri duona“ veikla.

Dėl planinio patikrinimo metu nustatytų trūkumų, laikinai sustabdyta kepyklėlės UAB „Puri duona“ (Pramonės pr. 16, Kaunas) veikla.   »

2017-01-30

Košė vaikams gaminta neįvertinus grūdų galiojimo terminų

Vilniaus valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (Vilniaus VMVT) uždraudė tiekti rinkai 108 kg nekokybiškų maisto produktų kūdikiams ir mažiems vaikams „Mamuko košė. Ekologiški avižų, šviesių grikių ir miežių traiškyti grūdai”.   »

2017-01-25

Vartotojai gali grąžinti įsigytus maisto papildus „Testa Max“

Klaipėdos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba uždraudė prekiauti amerikietiškais maisto papildais „Testa Max“ dėl jų sudėtyje nurodytos neleistinos medžiagos ...   »

2017-01-24

Paaiškėjo, kas organizuos Kaziuką šiemet – registracija į mugę prasidės netrukus

Kovo 3, 4 ir 5 dienomis Vilniaus senamiesčio gatves užlies tradicinis Kaziuko savaitgalis. Visos Lietuvos amatininkus, tradicinių menų puoselėtojus dalyvauti tradicinėje Kaziuko mugėje kviečia viešo konkurso būdu ...   »

2016-05-17

Kokius dokumentus privalo turėti parduodamas gyvūnas augintinis?

Vis dar pasitaiko atvejų, kai norintys pasipelnyti, neatsakingi prekeiviai patikliems gyventojams parduoda sergančius, nevakcinuotus, nekilmingus, netinkamomis sąlygomis laikytus ar nelegaliai įvežtus gyvūnus.   »

2015-12-22

Vartotojas dėl riešutų kokybės skundėsi pagrįstai

Elektrėnų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, gavę vartotojo skundą, parduotuvėje UAB „Norfos mažmena“ (Sabališkių g. 1 J, Elektrėnai) patikrino graikinius riešutus su kevalu (kilmės šalis Bulgarija, importuotojas – UAB „Rivona“, tinkamumo vartoti terminas – iki 2016 10 31) ir paėmė šių riešutų mėginį.   »

2015-12-22

Vilniečiai nemokamai galės prekiauti tam skirtose vietose

Vilniaus miesto gyventojai savo sklypuose užaugintomis uogomis, vaisiais, daržovėmis ir gėlėmis, o taip pat miške surinktomis gėrybėmis galės prekiauti 19-oje seniūnijų.   »

2015-07-08

Patikrinta, ar mėsos gaminiai rūkomi saugiai ir kokybiškai

Nuo šių metų pradžios Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai patikrino 25 mėsos gaminių gamybos įmones, kuriose gaminamos rūkytos dešros ir kiti mėsos gaminiai. Neatitikimų daugiau nustatyta smulkiose individualiose įmonėse, gaminančiose rūkytus mėsos gaminius nedideliais kiekiais.   »

2015-06-30

Vartotojas įsigijo nesaugių amerikietiškų maisto papildų

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą apie nesaugius amerikietiškus maisto papildus „Arnold Iron Dream Concentrated Night Time Recover“.   »

2015-01-06

Iš Baltarusijos keliaujančių asmenų bagaže – AKM užkrėstos dešros

Vilniaus geležinkelio stotyje iš Baltarusijos piliečio konfiskuotoje rūkytoje dešroje nustatytas afrikinio kiaulių maro (AKM) virusas. Tai jau trečias atvejis, kai asmeniniame bagaže keliautojai į mūsų šalį bando įvežti mėsos produktų, užkrėstų AKM.   »

2014-12-16

Kūdikių maiste – toksinės medžiagos likučiai

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema (RASFF) gavo pranešimą iš Vokietijos apie ekologiškame kūdikių maiste ,,Bio Baby Brei Hirse Apfel Birne” (sufasuotame po 250 g) nustatytus didesnius nei leistina atropino kiekius. Maistas kūdikiams pagamintas Šveicarijoje, o supakuotas Vokietijoje.   »

2014-11-24

Uždrausta prekyba sportininkams skirtais amerikietiškais papildais

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą iš Lenkijos dėl nesaugių maisto papildų sportininkams „Animal Cuts“ (partijos Nr. 186875G, gamintojas ,,Universal Nutrition“, JAV), kurių sudėtyje nustatyta draudžiamos medžiagos – β-feniletilamino.   »

2014-11-19

Iš rinkos surenkamas nesaugus kanapių aliejus ir alkoholinis gėrimas „Fireball“

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad uždrausta prekiauti ir nurodyta surinkti iš rinkos nesaugų UAB ,,Rudugys“ spaustą kanapių aliejų ir viskio (likerio) su natūraliu cinamono skoniu „Fireball“ (33 %, išfasuotą po 500 ml) alkoholinį gėrimą.   »

2014-10-14

Lietuviškas medus – ypatingos kokybės

Šių metų rugsėjo mėnesį Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba atliko medaus, tiekiamo į Lietuvos prekybos tinklus, kokybės tyrimą. Buvo siekiama įsitikinti, kad vartotojams tiekiamas produktas atitinka Medaus techniniame reglamente patvirtintus sudėties ir kokybės kriterijus, kad jis tinkamai ženklinamas ...   »

2014-09-29

Maisto papildų pardavėjai internete dažnai klaidina pirkėjus

Nemažai verslininkų, prekiaujančių maisto papildais internetinėse parduotuvėse, siekia tik greito uždarbio, todėl nekreipia dėmesio nei į teisės aktuose nustatytus reikalavimus, nei į tai, kad siūlydami produktus su kenksmingomis medžiagomis kelia grėsmę žmonių sveikatai. Valstybinės maisto ir veterinarijos ...   »

2014-09-09

Iš rinkos surenkamos nesaugios kiniškos porcelianinėse lėkštės

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą, kuriame nurodyta, kad kiniškose porcelianinėse lėkštėse „Dinner Plate“ nustatytas 6 kartus viršijantis leistiną normą švino kiekis...   »

2014-09-01

Maitinimo įstaigos kviečiamos klientus nemokamai vaišinti geriamuoju vandeniu iš čiaupo

Aplinkos ministerija kviečia restoranus, kavines, barus ir viešbučius prisijungti prie socialinės akcijos „Geriamasis vanduo iš čiaupo nemokamai!“, skatinančios savo klientus nemokamai vaišinti geriamuoju vandeniu iš čiaupo.   »

2014-08-26

Prancūziškame sūryje – E. coli bakterijos

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo informacijos iš Prancūzijos atsakingos institucijos, kad sūryje “MORBIER AOP au lait cru” (25% MG) rasta E. coli (Escherichia coli) bakterijų.   »

2014-07-15

Dviejuose prekybos kioskuose Neringoje uždrausta tvarkyti maistą

Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, Neringoje sustabdyta dviejų prekybos kioskų, priklausančių individualioms įmonėms (IĮ), veikla.   »

2014-06-25

Sezamo sėklose – salmonelės

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad bendrovės „Arimex“ į Lietuvą iš Indijos importuotose sezamo sėklose rasta patogeninių salmonelių, sukeliančių žarnyno infekcijas. Į prekybos vietas nesaugios sėklos nebuvo išvežiotos, tad ant vartotojų stalo nepateko.   »

2014-05-21

Sodybos – kiekvieno poreikiams

Sodybos daugumai kelia asociacijas su ramiu poilsiu ir gražia aplinka, kuri kiekvieną dieną gali džiuginti savininkus. Taigi, artėjant šilčiausiam metų laikui, gana dažnai imama svarstyti apie sodybos įsigijimą.   »

2014-05-15

Ekologiškuose kukurūzų trapučiuose – toksino likučiai

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema (RASFF) gavo pranešimą dėl nesaugių ekologiškų kukurūzų trapučių ...   »

2014-04-23

Kramtomojoje gumoje „Maša ir lokys“ – didelis kiekis dažiklio

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema (RASFF) iš Lenkijos gavo pranešimą dėl nesaugios kramtomosios gumos „Maša ir lokys“, pagamintos Kinijoje. Joje nustatytas didelis kiekis – net 20,4 mg/kg maisto priedo dažiklio E 110 – Saulėlydžio geltonojo FCF. Šios medžiagos ...   »

2014-04-23

Akinių formos šiaudeliuose nustatyta kenksmingų medžiagų

Akinių formos šiaudeliuose, skirtuose gerti, nustatyta neleistinų medžiagų ftalatų. Manoma, kad jos gali neigiamai veikti endokrininę sistemą, kenkti kepenims, trikdyti medžiagų apykaitą ir silpninti imuninę sistemą.   »

2014-04-07

Norint įsirengti naują sporto aikštelę

Pastaruosius dešimtmečius Lietuvoje populiarėja sporto kultūra –žmonės renkasi aktyvias laisvalaikio praleidimo formas – bėgioja, žaidžia krepšinį, futbolą, tinklinį, lauko tenisą ar šiaip treniruojasi. Tačiau dažnas susiruošęs mieste pasportuoti ...   »

2014-04-01

Surenkami iš rinkos galimai nesaugūs maisto papildai sportininkams

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą iš Čekijos dėl maisto papildų „Tribu“ (gamintojas „Extrifit s. r. o.“, Čekija, partijos Nr. 10/12/13, tinkamumo vartoti terminas iki 2016 07 30), kuriuose nustatytas ...   »

2014-03-27

Parduotuvė Šiaulių rajone galės vėl prekiauti tik susitvarkiusi ir išsivaliusi patalpas

Šiaulių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, dėl grubių teisės aktų pažeidimų laikinai sustabdyta UAB ,,Stilsena” parduotuvės ,,Tau” (Aušros g. 3, Ginkūnai, Šiaulių r.) veikla.   »

2014-03-25

Iš rinkos surenkami galimai nesaugūs ispaniški maisto papildai

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą iš Ispanijos dėl maisto papildų „Azufre“, „Leva-Lit Lithium“ ir „Germanium“ (gamintojas – ,,Soria Natural S.A.“, Ispanija), kurių sudėtyje nustatyta neleistinų medžiagų – sieros, ličio ir ...   »

2014-03-06

Maisto papildų, skirtų lieknėjimui, nauda neįrodyta moksliniais tyrimais

Reklamuojant maisto papildus lieknėjimui dažniausiai skelbiama, kad juos vartojant vos per mėnesį svoris sumažės 5 ar net 10 kg, nes pagerės virškinimas, taps greitesnė medžiagų apykaita, sumažės apetitas. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kad tokie ir panašūs teiginiai nėra moksliškai ...   »

2014-02-28

Kontroliuojama, kad iš Lenkijos nepatektų afrikiniu kiaulių maru užkrėsti produktai

Praėjusią savaitę Lenkijoje nustačius afrikinį kiaulių marą, iš kai kurių šios šalies regionų į Lietuvą uždrausta įvežti kiaulieną. Vartotojai, įpratę maisto produktus pirkti kaimyninėje šalyje, taip pat verslininkai, įvežantys į Lietuvą kiaulienos produktus ir jos skerdeną, pašarus, turėtų atkreipti ...   »

2014-02-27

Kokių reikalavimų būtina laikytis prekiaujant maisto produktais Kaziuko ir kitose mugėse

Kasmet kovo pradžioje didžiuosiuose Lietuvos miestuose šurmuliuoja Kaziuko mugė, kurioje įmonės, šeimos ūkeliai ir pavieniai žmonės siūlo įsigyti tradicinių ir netradicinių mėsos, duonos, konditerijos gaminių, saldumynų. Tačiau kiekvienais metais Valstybinės ...   »

2014-02-20

Nesaugios žaliavos nepateko į duonos gamybą

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Europos Komisijos Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gauta informacija apie nesaugias, chloramfenikoliu užterštas tešlos priedų žaliavas „Soft R Rye 33“, skirtas duonos ...   »

2014-02-13

Iš Lietuvos rinkos surenkami nesaugūs maisto papildai

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą iš Lenkijos dėl amerikietiškų maisto papildų „Multivitamin for Women“, (gamintojas – „BioTech USA“), kurių ...   »

2014-02-12

Šiandien vis dažniau atsisakoma automobilio ir ...

Šiandien vis dažniau atsisakoma automobilio ir pasirenkamas šiuolaikinis modernus dviratis. O kaip gi kitaip – kol orai puikūs, galima pasimėgauti važiavimu „su vėjeliu“. Tokios transporto priemonės pasirinkimas turi tikrai nemažai pliusų: ...   »

2014-02-03

Įmonė įspėta dėl klaidinančio ženklinimo, pristatant produktą išskirtiniu

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba nustačiusi, kad prekinio ženklo „Grany“ sausainių su kokosų drožlėmis, kakavinių sausainių ir sausainių „Original“ ženklinimo etiketėje pateikta informacija neatitinka teisės aktų reikalavimų ir gali klaidinti vartotojus dėl šių produktų išskirtinumo, įspėjo Ispanijos ...   »

2014-01-17

Į rinką uždrausta tiekti 40 tonų nesaugių razinų iš Uzbekijos

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad mūsų šalies rinkoje neleista realizuoti 2 siuntų (40 t) džiovintų vynuogių (razinų) iš Uzbekijos. Sprendimas priimtas nustačius, kad abi vaisių siuntos užterštos pelėsinių grybų išskiriama kenksminga medžiaga – ochratoksinu A.   »

2014-01-13

Iš rinkos surenkami galimai nesaugūs amerikietiški maisto papildai

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad uždrausta platinti nesaugius maisto papildus iš JAV ,,Gaspari nutrition Anavite“ (gamintojas „Gaspari Nutrition INC“) ir „Controlled Labs Orange Triad“ (gamintojas ,,Controlled Labs, Englewood, NJ“), kurių sudėtyje nustatyta neleistinų ...   »

2013-12-21

Uždrausta realizuoti neaiškios kilmės šaldytų lašišų produktų

Kauno valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, uždrausta tiekti į rinką daugiau nei 3 t šaldytos maltos lašišų mėsos. Tirdami vartotojo skundą dėl galimai neteisingai paženklintos sušaldytos lašišų mėsos, Kauno valstybinės maisto ir veterinarinės tarnybos inspektoriai atliko patikrinimą AB ...   »

2013-12-20

Uždrausta platinti nesaugius maisto papildus

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad dėl neleistinų mineralinių medžiagų maisto papildų sudėtyje uždrausta platinti dviejų partijų nesaugius maisto papildus ,,MHP Active sport“ (geriausi vartoti iki 07-2015 ir 04-2015), kurių gamintojas ,,Maximum Human Performance Inc.“ ( JAV), platintojas – UAB „Savickas INT“ (Vilniaus raj.).   »

2013-12-13

Lietuvoje uždrausta platinti penkių pavadinimų nesaugius maisto papildus

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad sudėtyje nustačius neleistinų maisto priedų, uždrausta platinti penkių pavadinimų maisto papildų partijas, įvežtas iš Olandijos ir vieną maisto papildų iš Čekijos partiją dėl taršos sunkiuoju metalu – švinu.   »

2013-12-12

Maisto papildai vaikams – saugūs, tačiau ne visuomet tinkamai paženklinti

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad sustabdytas maisto papildo – sirupo „Aprotusinas“ (gamintojas UAB „Medicata Filia“, Žarijų g. 28, Vilnius, partijos Nr. 011202) partijos tiekimas į rinką. Sprendimas priimtas nustačius, kad maisto papildo ženklinimo etiketėje vartotojams nepateikta informacija apie jo sudėtyje esantį konservantą – benzoinę rūgštį.   »

2013-12-02

Uždrausta prekiauti nesaugiomis džiovintomis kriaušėmis ių iš Kinijos

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą iš Estijos dėl kinietiškose džiovintose kriaušėse nustatytų per didelių kiekių sulfitų.   »

2013-11-21

Tiems, kurie nori kokybiškos stogo dangos

Šiandien tikrai turime iš ko rinktis, kad ir ko beprireiktų. Kartais tai tampa tikru galvos skausmu, nes tenka apsispręsti, ką pasirinkti iš gausybės pasiūlymų. Nusprendus statytis ar atnaujinti namą, taip pat tenka susidurti su svarstymais, kokias medžiagas pasirinkti.   »

2013-11-14

Uždrausta realizuoti 120 t nesaugaus kviečių glitimo

Panevėžio valstybinės maisto ir veterinarijos inspektoriai, vykdydami importo iš trečiųjų šalių kontrolę, UAB ,,Grūdainė” sandėlyje (Janonio g. 12, Panevėžys) atrinko kviečių glitimo mėginį dėl pesticidų likučių nustatymo. Kviečių glitimo siunta gauta iš „Gremount International Co“, LTD, Kinija.   »

2013-11-08

Iš rinkos surenkami nesaugūs maisto papildai

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą iš Latvijos dėl maisto papildų „OLS“, neleistinai apšvitintų jonizuojančiąja spinduliuote. Lietuvos vartotojams šie papildai pristatomi pavadinimu „Limfinės sistemos valymas“ (išfasuoti baltuose plastikiniuose buteliukuose po 29 g, partijos Nr. 010713, tinkamumo vartoti ...   »

2013-10-24

Turgaviečių daugėja, o pažeidimų jose mažėja

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos duomenimis, nuo 2008 m. turgaviečių ir turgelių skaičius šalyje padidėjo 2,5 karto. Šiuo metu Lietuvoje veikia 242 turgavietės, iš jų – 76 laikinos prekyvietės. Iš viso yra užregistruota beveik 5 tūkst. (4 920) asmenų, kurie gali turgavietėse prekiauti maisto produktais.   »

2013-10-23

Dvigubai šiltesnėje aplinkoje laikyti pieno produktai nedelsiant buvo sunaikinti

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad neplaninio patikrinimo metu maisto prekių parduotuvėje Alytuje, nurodyta sunaikinti per 17 kg netinkamomis sąlygomis laikytų pieno produktų.   »

2013-10-02

Laikinai sustabdyta prekybos kiosko veikla

Lazdijų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta prekybos kiosko, prekiavusio maisto produktais Veisiejų miestelio (Lazdijų raj.) prekyvietėje, veikla.   »

2013-09-19

Šeštadienį minima tradicinė Miškininko diena

Tarpukario Lietuvoje balandžio mėnesį buvo švenčiama miškasodžio pabaiga, tai ir būdavo pagrindinė miškininkų šventė. Tuomet žmonės rinkdavosi ir švęsdavo atlikę patį kilniausią darbą miške – pasodinę medžius. Tokios Miško dienos, kuriose aktyviai dalyvauja ir visuomenė, kiekvieną pavasarį tebevyksta, tačiau Miškininko diena nuo 2000-ųjų metų švenčiama trečią rugsėjo šeštadienį.   »

2013-09-18

Specialistai tikrino, ar vasarą tinkamai saugomi, transportuojami ir parduodami greitai gendantys maisto produktai

Vasara maisto produktus tvarkančioms įmonėms ir prekeiviams pateikia nemažai iššūkių, o vienu svarbiausių tampa būtinybė užtikrinti „šalčio grandinę“. Tai reiškia, kad maisto produktas visą kelią nuo pagaminimo iki vartotojo stalo privalo būti saugomas ir transportuojamas tinkamoje temperatūroje. Šalčio grandinės pažeidimams ...   »

2013-09-11

Neleista importuoti natūralaus mineralinio vandens BORJOMI siuntos iš Gruzijos

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad, vykdydama importuojamų iš trečiųjų šalių maisto produktų kontrolę, Vilniaus valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba neleido importuoti 62 tūkst. litrų gazuoto natūralaus mineralinio vandens BORJOMI iš Gruzijos dėl neteisingo ženklinimo. Atlikus natūralaus mineralinio vandens ...   »

2013-09-10

Lietuva ieško kelių greitesniam mėsos produktų eksportui į Kiniją

Rugsėjo 9 d. Žemės ūkio ministerijos kanclerės Dalios Miniataitės vadovaujama delegacija susitiko su Europos Komisijos ir Kinijos Generalinės kokybės ir karantino inspekcijos administracijos (toliau – AQSIQ) viceministru Wu Qighai.   »

2013-09-04

Iš rinkos surenkamas nealkoholinis imbierinis alus ,,Fentimans”

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubių pranešimų apie nesaugų maistą sistema RASFF gavo informaciją iš Jungtinės Karalystės kompetentingos institucijos dėl nealkoholinio imbierinio alaus ,,Fentimans Ginger Beer”, kurio stikliniai buteliai (po 750 ml) įtartinai nesaugūs, trapūs, gali sudužti atkemšant.   »

2013-09-02

Neleista realizuoti dviejų pavadinimų latviškų koldūnų partijų

Kauno valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad neleista platinti mūsų šalies rinkoje dviejų pavadinimų šaldytų latviškų koldūnų partijų. Šiuos produktus į Lietuvą įvežė AB „Premia KPC“ (Taikos pr. 96, Kaunas).   »

2013-08-30

Norint prekiauti maisto produktais iš autotransporto priemonės, taip pat būtinas leidimas

Kaišiadorių valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba uždraudė vykdyti prekybą iš autotransporto priemonės, rajono kaimo vietovėse prekiavusios maisto produktais, nes automobilis nebuvo pritaikytas tokiai prekybai, o atsakingi asmenys neturėjo leidimo šiai veiklai.   »

2013-08-22

Salotų konservuose radus stiklo šukę, iš rinkos surenkama visa galimai nesaugių produktų partija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad įvertinus riziką vartotojų sveikatai, uždrausta platinti galimai nesaugių lenkiškų salotų konservų partiją. Iš rinkos surenkamos stiklainiuose po 830 g išfasuotos „Salotos su baltais kopūstais ir paprika“ (prekinis ženklas „Frutico“, tinkamumo vartoti terminas iki 2015-01-18).   »

2013-08-22

Iš rinkos surenkama galimai nesaugių ispaniškų melionų partija

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavus informacijos, kad Lietuvos rinkoje galėjo būti išplatinti nesaugių ispaniškų melionų partija, nedelsiant pradėtas skubus tyrimas. Pranešimą apie nesaugių melionų partiją išplatino Olandijos atsakinga institucija. Jos pateiktoje informacijoje teigiama, kad ispaniškuose geltonuosiuose melionuose ...   »

2013-08-07

Nustačius antimikrobinių medžiagų likučių, uždrausta realizuoti 6 partijas kiaušinių

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad nustačius antimikrobinių medžiagų likučių UAB „Zujų paukštynas“ tiekiamuose kiaušiniuose, uždrausta realizuoti ir nurodyta nedelsiant surinkti iš rinkos š. m. liepos 15 - 20 ...   »

2013-08-06

Dviem įmonėms Kaune uždrausta vykdyti maisto tvarkymo veiklą

Kauno valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, dėl maisto saugos reikalavimų nesilaikymo UAB „Teresės mėsos gaminiai“ (Laumėnų g. 31, Kaunas) uždrausta užsiimti mėsos perdirbimu. UAB „Rinkis“ panaikintas ...   »

2013-08-05

Dėl Šmalenbergo viruso Baltarusija laikinai uždraudė galvijų eksportą

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad šiandien gavo neoficialų Baltarusijos atsakingos institucijos pranešimą, kad laikinai uždraudžiamas gyvų galvijų eksportas iš Lietuvos į Baltarusiją. Savo sprendimą kaimyninės ...   »

2013-07-31

Gyvulininkystės plėtrai dabartiniu ir būsimuoju finansiniu laikotarpiu – ypatingas dėmesys

Liepos 31 d. Žemės ūkio ministerijoje vyko Nacionalinės gyvulininkystės sektoriaus plėtros 2014–2020 m. programos projekto parengimo darbo grupės pasitarimas. Ūkinių gyvūnų augintojų asociacijų, mokslo ir švietimo įstaigų, Žemės ...   »

2013-07-30

Europoje daugėja susirgimų A tipo hepatitu, kilusių dėl užterštų šaldytų uogų

alstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad jau keletas Europos valstybių išplatino informaciją apie susirgimų hepatitu A protrūkius, kurie siejami su ...   »

2013-07-26

Uždraudžiama platinti maisto papildus „Green Coffee“, skirtus sulieknėti

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad uždraudžia tiekti į rinką ir reklamuoti maisto papildus „Green Coffee“ lieknėjimui, kol vykdomas tyrimas. Specialistų teigimu, pateikiant informaciją apie šiuos maisto papildus, ...   »

2013-07-24

Šaldytuose koldūnuose iš Estijos mėsos dešimtadaliu mažiau nei turėtų būti

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad laikinai uždrausta realizuoti ir nurodyta perženklinti trijų pavadinimų Estijoje pagamintų koldūnų partijas, nustačius, kad ...   »

2013-07-22

Vartotojų dėmesiui – nustatyta nesaugių keptuvių Frying Pan partija iš Kinijos

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Europos Komisijos Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gautas informacinis pranešimas apie nesaugių keptuvių „Frying Pan“ partiją, kurios pagamintos Kinijoj   »

2013-07-17

Iš rinkos surenkamos nesaugios taurės šampanui

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Europos Komisijos Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gautas informacinis pranešimas dėl nesaugių taurių šampanui ICE GOLD (Turkija), kuriose nustatyta ...   »

2013-07-12

Druskininkuose dėl grubių higienos pažeidimų laikinai sustabdyta parduotuvės veikla

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Druskininkų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu dėl grubių higienos pažeidimų laikinai sustabdyta Z. Žvirblienės įmonei priklausančios parduotuvės ...   »

2013-07-11

Vil­niaus pri­klau­so­my­bės li­gų centras perduotas Sveikatos apsaugos ministerijai

Vil­niaus mies­to sa­vi­val­dy­bės ta­ry­ba priėmė sprendimą perduoti Vilniaus priklausomybės ligų centro sa­vi­nin­ko tei­ses, par­ei­gas ir tur­tą Sveikatos apsaugos ministerijai. Šis Tarybos sprendimo projektas parengtas ...   »

2013-07-10

Dėl elektroninių cigarečių

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad elektroninės cigaretės nekelia didelio pavojaus asmens sveikatai ir gali būti puikus cigarečių pakaitalas, bet ...   »

2013-07-08

Įsigytas nesaugias menteles blynams galima grąžinti įsigijimo vietose

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Europos Komisijos Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gautas pranešimas apie nesaugių ...   »

2013-07-01

Rudaminos turgavietėje baltarusiškais maisto produktais nebuvo prekiaujama

Atsižvelgiant į sudėtingą užkrečiamųjų gyvūnų ligų situaciją kaimyninėje Baltarusijoje, Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai kartu su Vilniaus rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus specialistais ...   »

2013-06-27

Kaune – trichineliozės protrūkis

Gavusi informaciją, kad trys asmenys gydomi ligoninėje nuo trichineliozės, Kauno valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba pradėjo tyrimą. Surinkus duomenis, nedelsiant buvo atliktas patikrinimas medžiotojų klubo ...   »

2013-06-27

Vartotojų budrumo dėka išaiškinti neteisėtos prekybos atvejai

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai operatyviai reaguoja į gyventojų nusiskundimus dėl pastebėtų maisto tvarkymo pažeidimų. Vartotojų budrumo dėka Palangos ir Kaišiadorių valstybinių maisto ir veterinarijos tarnybų ...   »

2013-06-26

Specialistai perspėja nepirkti maisto produktų iš nelegalių prekeivių

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba perspėja gyventojus ir primena, kad įsigydami maisto produktus iš nelegalių prekiautojų, jie rizikuoja savo sveikata.   »

2013-06-21

Uždrausta platinti amerikietiškus maisto papildus ,,Vitolize” ir ,,Lipo rush”

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad mūsų šalies rinkoje uždrausta platinti Jungtinėse Amerikos valstijose pagamintus maisto papildus ,,Vitolize” (Men‘s Vitality Supplement) ir ,,Lipo rush”.   »

2013-06-19

Lietuvoje bendradarbiavimo galimybių dairosi Kinija

Bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ pasirašė bendradarbiavimo memorandumą su Kinijos geležinkelių tarptautinio multimodalinio transporto įmonės CRIMT (CHINA RAILWAY INTERNATIONAL MULTIMODAL TRANSPORT CO, LTD) atstovais.   »

2013-06-14

Pradėtas tyrimas dėl prekybos suklastotu medumi iš Turkijos

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavus informacijos apie medaus klastojimo atvejį, išaiškintą Švedijos atsakingų pareigūnų, pradėtas tyrimas dėl preky   »

2013-06-13

Informacija apie vidutines natūralaus pieno supirkimo kainas 2013 m. gegužės mėnesį

2013 m. gegužės mėnesį vidutinė natūralaus (4,10 proc. riebumo ir 3,12 proc. baltymingumo) pieno supirkimo kaina buvo 995 Lt/t. Per mėnesį (gegužę, palyginus su 2013 m. balandžio mėn.) vidutinė natūralaus pieno supirkimo kaina sumažėjo 0,4   »

2013-06-11

Pasipylus vartotojų skundams ir išaugus pažeidimų skaičiui, ryžius importuojančios įmonės raginamos atidžiau rinktis saugias ir kokybiškas žaliavas

Ryžiai - viena iš plačiausiai auginamų ir vartojamų grūdinių kultūrų pasaulyje. Ne mažiau ryžiai populiarūs ir Lietuvoje. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba nuolat atlieka importuojamų iš trečiųjų šalių ir Lietuvoje parduodamų   »

2013-06-05

Sustabdyta Panevėžio rajone veikusios maisto parduotuvės veikla

Užvakar, birželio 3 d. Panevėžio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu laikinai sustabdyta maisto produktų parduotuvės IĮ „Egdus“ (Panevėžio r. , Karsakiškio sen., Sodelių k.) veikla. Toks sprendimas priimtas atsižvelgia   »

2013-06-04

Sulaukta itin didelio įmonių susidomėjimo ES parama moksliniams tyrimams ir laboratorijoms įrengti

Baigėsi terminas, per kurį buvo galima teikti paraiškas gauti Europos Sąjungos (ES) struktūrinę paramą pagal priemones „Intelektas LT“ ir „Intelektas LT+“ ir netrukus bus pradėtas paraiškų vertinimas. Pagal šias priemones bus paskirstyt   »

2013-06-03

Kviečiame registruotis į ekologinės gamybos kongresą

Liepos 1 d. bus istorinė diena, kai Lietuva perims savo pirmąjį pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai. Šešių mėnesių laikotarpiu, Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungos Žemės ūkio ir žuvininkystės taryboje (toliau – Taryba), daugiau   »

2013-05-29

Parduodamas veikiantis restoranas baras Vilniuje

Parduodamas restorano baro verslas Vilniuje, pačiame senamiestyje, šalia Rotušės. Parduodama 100 proc. įmonės akciju. Į kaina įeina: veikiantis restoranas baras. Visa įmonei priklausanti įranga. Patalpų nuomos sutartis, sutartys su tiekėjais   »

2013-05-23

LNK TELEVIZIJA GALI ĮSIGYTI BALTIJOS TELEVIZIJĄ

Konkurencijos taryba gegužės 22 d. leido UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ (toliau LNK) įsigyti 100 proc. UAB „Baltijos TV“ (toliau – BTV) akcijų.   »

2013-05-02

Artimiausi aukcionai - privatizuojamų objektų duomenų bazėje

50003272 Internato pastatas (unikalus numeris 6901-9000-7026, plotas 206,13 kv. m, pažymėjimas plane 2C1m), kiemo rūsys (unikalus numeris 4400-0298-1680, užstatytas plotas 18 kv. m, pažymėjimas plane 6I1b) ir šiam objektui priskirtas 0,1029 ha ž   »

2013-04-30

Prekybos įmonėse prekiaujama saugiais vaisiais ir daržovėmis

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba nuolat tikrina vartotojams tiekiamų šviežių vaisių ir daržovių kokybę, ženklinimą bei saugą. Tikrinami didieji prekybos centrai, parduotuvės bei prekyvietės. Per šių metų I ketvirtį mažmeninės   »

2013-04-22

„Lengvų” cigarečių mitui ateina galas

Dėl rūkymo Europos visuomenė praranda maždaug 33.6 mlrd. eurų per metus – teigia Europos Komisija. Kur nukeliauja šie pinigai? Didžiausias kąsnis tenka su rūkymu susijusių ligų gydymui, o likusioji dalis prarandama dėl su rūkymu susijusių   »

2013-04-19

Uždrausta prekyba trimis partijomis nesaugių midijų

  »

2013-03-07

Antivirusinė programa ESET NOD32 Antivirus 6

ESET NOD32 Antivirus 6 - 1 metams, 2 kompiuteriams tik 99 lt   »

2010-02-22

AR RŪPINATĖS GERIAMUOJU VANDENIU?

Nuolat esame įpratę girdėti, kad būtina rūpintis savo mityba. O kada nors susimąstėte apie vandenį? Geriamąjį vandenį?   »

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
{copy}