Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Penktadienis, Balandžio 23d.
Valdymo centras
El. paštas:
Slaptažodis:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį
Naujienos

Dvejybinė sistema, UAB

Įm. kodas: 123943349
PVM mokėtojo kodas: LT239433414
Adresas: V.Maciulevičiaus 53, LT-04310, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 698 78 468, +370 5 27 38 436
Faksas: +370 5 27 38 439
Darbo laikas:
I       8.00-17.00
II      8.00-17.00
III     8.00-17.00
IV     8.00-17.00
V      8.00-17.00
VI     nedirba
VII    nedirba
Kategorija: Auditas ir apskaita, Paslaugos
Aprašymas:
"Dvejybinė sistema" UAB

1997 m. balandžio 2 d., buvo įkurta UAB "Dvejybinė sistema" įmonės kodas 123943349. Audito įmonė įregistruota LR įmonių registre ir Lietuvos auditorių rūmuose, pažymėjimas Nr.: 001295. Įmonei, nuo įsteigimo dienos vadovauja Direktorė - auditorė Eugenija Čelkonienė. Įstatinis kapitalas 50 000 lt. Veikla apdrausta.

Mūsų įmonė, už prieinamą kainą, siūlo audito ir buhalterines paslaugas bei konsultacijas. Specialistai turi tvirtas nuostatas apie savo pareigas, dėl ko mūsų paslaugų kokybė yra itin aukšto lygio. Kompanijos darbuotojai atlieka sudėtingus lėšų panaudojimo, skolų būvio ir apmokėjimų patikrinimus. Pabaigus auditą klientams pateikiama nepriklausomo audito išvada, o vadovybei - ataskaita. Išvadoje kalbama apie kompanijos finansines ataskaitas. Ataskaitoje išdėstomos problemos, pastebėtos audito metu, kurių nevalia skelbti negavus akcininkų sutikimo.

UAB "Dvejybinė sistema" stengiasi žengti koja kojon su naujovėmis. Daugelis mūsų kompanijos klientų savo pradinius duomenis siunčia elektroniniu paštu ir tokiu pat būdu gauna buhalterinius duomenis.

Kompanija buhalterines paslaugas teikia ir tradiciniu būdu, nes daug nedidelių įmonių neturi elektroninio pašto ar priėjimo prie interneto. Šiuo metu "popierinė buhalterija" sudaro apie 60 proc. UAB "Dvejybinė sistema" veiklos, tačiau kompanija planuoja tai sumažinti iki 30 proc.. UAB "Dvejybinė sistema" nuolatos investuoja lėšas į naujas technologijas bei programas.

Patyręs UAB "Dvejybinė sistema" personalas daro viską, kad sumažintų klientų darbą iki dokumentų pasirašymo mėnesio gale ir rezultatų sekimo. Kompanija tvarko ir paruošia visus dokumentus, kurių gali prireikti klientui, įskaitant sąskaitų sąrašą, klientų, prekių bei paslaugų korteles, skolų ir išankstinių apmokėjimų sąskaitas bei mokėjimų grynais pinigais dinamiką. Kompanija taip pat tvarko pirkimų ir pardavimų registrą, ruošia oficialias ataskaitas klientams bei valstybės institucijoms ir prižiūri buhalteriją. Visa tai atliekama tinkamu laiku. Mūsų įmonės atstovai dalyvauja akcininkų susitikimuose bei kituose susirinkimuose, kur reikia ginti finansinius klientų interesus.

Mūsų įmonė yra audito įmonė, kuri teikia finansinių ataskaitų audito , apskaitos tvarkymo ir konsultacines paslaugas. Ji įrašyta į Lietuvos auditorių rūmų sąrašą.

Audito įmonių darbo priežiūrą atlieka Audito ir apskaitos tarnyba ir Lietuvos Auditorių rūmai.

Auditorių ir audito įmonių viešoji priežiūra - priemonių, kuriomis Audito ir apskaitos tarnyba siekia užtikrinti finansinių ataskaitų audito kokybę ir patikimumą, visuma.
Audito priežiūros komitetas atlieka šias pagrindines funkcijas:
- svarsto tarnybos rengiamų viešosios audito priežiūros tvarkų projektus;
- nagrinėja atlikto audito peržiūros ataskaitas ir teikia savo nuomonę dėl siūlomų skirti nurodymų ar nuobaudų;
- nagrinėja atlikto audito tyrimo ataskaitas.

Audito įmonių priežiūra ir kontrolė apima ne tik atliekamo audito kokybę, bet ir teikiamų apskaitos paslaugų tinkamą organizavimą ir kokybę.

Taigi, mūsų darbas turi būti kvalifikuotas ir kokybiškas.

Komentarai: (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras:

Vardas:
Komentaras:
Saugos kodas:
Atnaujinti vaizdą
„miestas.lt“ neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. „miestas.lt“ pasilieka sau teisę šalinti jų nuomone nekorektiškus, žeminančius ar kitaip žeidžiančius komentarus.

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
Visos teisės saugomos © 2017 Miestas.lt