Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Pirmadienis, Balandžio 6d.
Valdymo centras
El. paštas:
Slaptažodis:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį
Naujienos

Remiames laiko patikrinta sporto dangų bei įrangos gamintojų patirtimi

stengiames mokintis iš jų klaidų o ne iš savo, todėl savo klientams galime pakloti aukščiausios kokybės sporto dangas bei pasiūlyti technologiškai moderniausią sportinę įranga.

BHC group, UAB

Įm. kodas: 125586522
PVM mokėtojo kodas: LT255865219
Adresas: T. Ševčenkos g. 16, LT-03111, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 5 233 42 00
Faksas: +370 5 233 42 02
Darbo laikas:
I       8.00-17.00
II      8.00-17.00
III     8.00-17.00
IV     8.00-17.00
V      8.00-17.00
VI     nedirba
VII    nedirba
Kategorija: Gumos gaminiai, Prekyba, Kanceliarijos prekės, Spausdinimo paslaugos, įrenginiai, medžiagos
Aprašymas:
Mūsų kompanija UAB "BHC group" siūlo gana platų namų aplinkos priežiūros ir žmogaus grožio produktų asortimentą, kurį sudaro net aštuonios skirtingos prekinių ženklų linijos, laiko bei tradicijų patikrintos, jau kelis dešimtmečius naudojamos ir daugumai tikrai gerai žinomos. Produkciją skirstome į:

"Švaros prekes", kurioms priklauso "VALO" prekinis ženklas su aplinkai draugiškomis indaploviių tabletėmis, skalbimo tabletėmis, audinių dėmių šalinimo bei spalvos atnaujinimo tabletėmis, aerozoliniais valikliais, pasta rankoms plauti.

"Insekticidus ir repelentus" , pažymėtus vienu seniausiu Lietuvoje "DIHLOFOSS" prekiniu ženklu su trijų skirtingų rūšių aerozoliniais insekticidais- priemone kovojančia su įkyriais skraidanšiais bei ropojančiais vabzdžiais, kurios aerozolinę pakuotę padidina efektyvumą ir duoda gerus rezultatus bei repelentai "Zy- Zy", skirtas uodams, mašalams, erkėms ir kitiems kraują siurbiantiems vabzdžiams atbaidyti;

"Antikalkines priemones", į kurias įeina produktai, padedantys atsikratyti kalkių dėmių vonioje ir virtuvėje, nuosėdų susidarymo virduliuose, arbatinukuose, skalbimo mašinose su "CALX OUT" ženklu;

"Antistatines priemones" su ženklu "ANTISTATIC", mažinančius medžiagų sukibimą, naikinančius kibirkščiavimą ir traškėjimą, o taip pat dulkių kaupimąsi ant paviršių;

"Trąšas", kurias skiriame į dvi linijas - tai "VITA" (taip pat vienas iš seniausių ženklų Lietuvoje), pasižyminčia ne tik biriomis, skystomis koncentruotomis arba tiesioginiam nadojimui paruoštomis, bet ir tirpių tablečių pavidalu gaminamomis trąšomis su magniu ir mikroelementais, "FERTO" trąšos ir kiti sodui bei daržui reikalingi produktai;

"Plaukų priežiūros priemones"- laką, prisotintą provitamino B5, turinčio UV- filtrą "FIXI" vardu.

Mūsų produkcija padeda kiekvieno namams atrodyti jaukiai, švariai bei tvarkingai. Tik išbandę "VALO", "DICHLOFOSS", "Zy- Zy", "CALX-OUT", "ANTISTATIC", "VITA", "FERTO" ir "FIXI" gaminius, įsitikinsite jų kokybe bei patikimumu. Produktus galite įsigyti didžiuosiuose prekybos centruose ir buitinių prekių parduotuvėse.

UAB "BHC group" gali didžiuotis kaip vienintelė kompanija Lietuvoje, gaminanti aerozolinius insekticidus. Mūsų tikslas- užtikrinti produktų kokybiškumą, efektyvų veiksmingumą ir laiko išmėgintą patikimumą!

Daugumą mūsų prekių galite įsigyti e-parduotuvėje www.uzsavikaina.lt

Komentarai: (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras:

Vardas:
Komentaras:
Saugos kodas:
Atnaujinti vaizdą
„miestas.lt“ neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. „miestas.lt“ pasilieka sau teisę šalinti jų nuomone nekorektiškus, žeminančius ar kitaip žeidžiančius komentarus.

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
Visos teisės saugomos © 2017 Miestas.lt