Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Ketvirtadienis, Liepos 2d.
Valdymo centras
El. paštas:
Slaptažodis:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį
Naujienos

Kalba mane augina I–II kl.

Lietuvių kalbos mokymo priemonė I–II klasių mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinės mažumos kalba   Plačiau »

Kalba mane augina III–IV kl.

Lietuvių kalbos mokymo priemonė III–IV klasių mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinės mažumos kalba   Plačiau »

Alytaus kolegija, VšĮ

Įm. kodas: 111965327
PVM mokėtojo kodas: LT119653219
Adresas: Studentų g. 7, LT-62252, Alytus, Lietuva
Telefonas: +370 315 790 75
Faksas: +370 315 791 32
Darbo laikas:
I       8.30-17.15
II      8.30-17.15
III     8.30-17.15
IV     8.30-17.15
V      8.30-16.00
VI     nedirba
VII    nedirba
Kategorija: Kolegijos ir profesinės mokyklos, Švietimas
Aprašymas:
MIELIEJI,

Darbas ir studijos Alytaus kolegijoje – tarsi alcheminis virsmas, kai mūsų vizijos susilieja su kasdienine patirtimi, gimsta visiškai naujas darinys, kurį galima pavadinti Komunikuojančiu Entuziazmu, Inspiruojančia Jėga, ar keliančiais Sparnais. Čia nesivaržoma, kaip pranokti kitus žmones. Čia siekiama pergalės, pranokstant ankstesnįjį save.
Jau nuo 1960 metų, t. y. Alytaus kolegijos istorinių ištakų, šios institucijos žmones lydi sėkmė. Ir būtent todėl, kad jie padeda sėkmės siekti kitiems.
Šiandien Alytaus kolegija – vienintelė aukštojo mokslo institucija Alytaus regione, stipri regioninė kolegija, kurioje šiuo metu veikia 3 fakultetai, realizuojama 14 studijų programų, dirba per 150 darbuotojų, studijuoja arti 1200 studentų. Nuo 2011 metų pradėjome realizuoti studijas ir anglų kalba. Džiaugiamės, kad šiandieną studentų tarpe yra tarptautiniai studentai iš Lenkijos, Portugalijos užsienio partnerių aukštųjų mokyklų.
Siekiame įsilieti į Europos ekonominį, mokslo bei kultūrinį gyvenimą kaip lygiaverčiai, idėjų ir veržlumo kupini partneriai. Manome, kad bendradarbiaudami su daugiau kaip 80 Europos aukštųjų mokyklų, sugebame išlikti matomi ir pastebimi. Džiaugiamės, kad partnerinių mokyklų skaičius kiekvienais metais vis auga, vis daugiau studentų išvyksta ir atvyksta pagal akademinių mainų programas.
Prisidedant prie strateginių Lietuvos švietimo politikos siekinių, vykdoma intensyvi ir efektyvi projektinė veikla tiek Lietuvoje, tiek ir užsienio šalyse. Visuose kolegijos padaliniuose siekiame ugdyti ne tik savo profesijos paslaptis išmanantį specialistą, o ir kūrybingą, praktinius įgūdžius su teorinėmis žiniomis harmoningai derinančią asmenybę, gebančią atnaujinti savo žinias, suvokti savo tikslus, nebijoti iššūkių. Dėstytojų ir darbuotojų profesionalumas, atvirumas, naujoms idėjoms, pasirengimas ir sugebėjimas priimti laikmečio iššūkius – tai tvirtas pagrindas nuolatiniam tobulėjimui.
Alytaus kolegijos stiprybė – tai jos išskirtinumas, intelekto jėgų sankaupa, integracija, nuolatinės kaitos neišvengiamumo suvokimas, pasirengimas ir gebėjimas priimti laikmečio iššūkius. Didžiuojamės, kad esame tarptautinių ekspertų įvertinta ir akredituota aukštoji valstybinė mokykla, kad visos tarptautinių ekspertų vertintos studijų programos įvertintos teigiamai. Per 51 metus išleista daugiau kaip 26tūkstančiai absolventų sėkmingai dirbančių ne tik Lietuvoje, o ir įvairių Europos ir pasaulio šalių įmonėse ir organizacijose.
Visada puoselėjame partnerystės ir bendruomeniškumo idėją, visapusiškai remiame ir realia praktika grindžiame efektyvų bendradarbiavimą ne tik savo organizacijos viduje, bet ir su išorės partneriais, kitomis aukštosiomis mokyklomis, profesinėmis, bendrojo lavinimo mokyklomis, verslo pasauliu, politikais.
Mieli studentai ir absolventai, kursų dalyviai, tikiu, kad šioje mokykloje dirbantys žmonės gebėjo, geba ir gebės pažadinti Jūsų tikruosius talentus. Jie padeda Jums skaisčiai suspindėti, geba Jūsų baimes paversti laisve, o sopulius – išmintimi. Pasaulis – labai išmintinga vieta, o mūsų gyvenimai klostosi pagal aiškius magneto dėsnius, t. y. žmonės, kuriuos sutinkame ir su kuriais bendraujame, šalia mūsų atsiranda visiškai neatsitiktinai. Tai tiesiog dėsningas sutapimas... Mums – akademinei bendruomenei, svarbiausias dalykas – tai likimai žmonių, prie kurių vienaip ar kitaip prisilietėme, taip pat tai, kas liks po mūsų...
Dėkoju tiems, kurie kūrė šiandieninės Alytaus aukštosios mokyklos pamatus. Mes puikiai jaučiame Jūsų protų šviesą, dovanotą meilę žmonėms ir gyvenimo aistrą, atsakomybę už save ir už pasaulį. Jūs esate įtikinami daugybės gyvenimo sričių pavyzdžiai. Todėl nebaugu mums siekti didelių tikslų, nes turime ne tik drąsų, veržlų ir sumanų kolektyvą, ir talentingus studentus, o ir puikius socialinius partnerius. Šiandien dėkoju Jums visiems, kurių asmeninės veiklos istorijos bei įžvalgos buvo įkvėpimo ir stiprybės šaltinis, kurie tikite mūsų sutelkto darbo sėkme ir aukštai vertinate mūsų rezultatus. Ir tiems, kurie kritikuojate, ar teikiatekonstruktyvius patarimus, dalijatės savo patirties turtais, nepaliaujamai domitės mūsų veikla. Vertinu Jus už talentingumą ir išmintį, už gebėjimus tinkamai priimti gyvenimo iššūkius. Jūs nusipelnėte pačios karščiausios padėkos, nes bendradarbiaujate nuostabiai ir mums padedate pakilti į visiškai naują lygį. Jūs esate nepaprasti žmonės, ir mums didžiulė laimė bendradarbiauti su Jumis. Nebūtume, kas esame be Jūsų. Kiekvieno iš Jūsų įnašas į mūsų sėkmę nepaprastai reikšmingas. Mes Jus labai gerbiame.
Linkiu, kad visų mūsų prisiminimai ir įspūdžiai apie Alytaus mokslo šventovę būtų tik šviesūs ir inspiruojantys naujiems, kilniems darbams.

Nuoširdžiai,
doc. Danutė Remeikienė
Alytaus kolegijos direktorė

Komentarai: (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras:

Vardas:
Komentaras:
Saugos kodas:
Atnaujinti vaizdą
„miestas.lt“ neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. „miestas.lt“ pasilieka sau teisę šalinti jų nuomone nekorektiškus, žeminančius ar kitaip žeidžiančius komentarus.

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
Visos teisės saugomos © 2017 Miestas.lt