Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Sekmadienis, Liepos 12d.
Valdymo centras
El. paštas:
Slaptažodis:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį
Naujienos

Agrokonsultos grupė, UAB

Įm. kodas: 300045692
PVM mokėtojo kodas: LT100001508319
Adresas: Kalvarijų 272 a, Baltupiai, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 5 270 13 14
Faksas: +370 5 278 87 11, +370 5 278 49 71
Darbo laikas:
I       8.00-17.00
II      8.00-17.00
III     8.00-17.00
IV     8.00-17.00
V      8.00-17.00
VI     nedirba
VII    nedirba
Kategorija: Paukštininkystė, Gamyba, Paukštininkystė, Prekyba
Aprašymas:

UAB “Agrokonsultos grupė” teikia konsultacijas, bei užsiima įrangos tiekimu įmonėms, dirbančioms žemės ūkio srityje. Šiuo metu UAB “Agrokonsultos grupė”dirba su įmonėmis esančiomis skirtingose Baltijos valstybėse. Veiklos sritis plečiama į Baltarusiją, Rusiją bei Lenkiją. Įmonė atlieka gyvulininkystės ir paukštininkystės pastatų rekonstrukciją bei modernizavimo darbus, kurių metu taikomos pažangiausios technologijos ir naudojami naujausi įrengimai. Per savo gyvavimo laikotarpį mūsų įmonė rekonstravo, modernizavo ir pastatė dešimtis paukščių auginimo tvartų, skerdyklų, utilizacijos cechų visame Pabaltijo regione. Mes siūlome įrengimus broilerių , dedeklių, kalakutų auginimui pradedant tėviniais pulkais, inkubatoriais ir baigiant skerdimu, paukštienos pusfabrikačių gamyba ir skerdimo, inkubatorių atliekų utilizacija.

UAB “Agrokonsultos grupė” įregistruota 2004 metais, tačiau jau nuo 1998 metų ji veikė kaip viena iš Olandijos įmonės “Kernhem groep” dukterinių įmonių.
Nuo 2001 metų buvo reorganizuota į kitos Olandijos įmonės, “Eastfarm" atstovybę Lietuvoje.
Nors per dešimt darbo metų įmonės pavadinimas kito veiklos sritis išliko ta pati. Įmonė taip pat išlaikė ir visą sukauptą patirtį.

Vizija

Tapti žemės ūkio lyderiaujančių įmonių Rytų Europos regione (Baltijios šalys,Kaliningrado ir Baltarusijos,Rusijos Europines dalies sritys) gamybos procesų modernizacijos/renovacijos specialistų konsultantu ir partneriu, kuris padėtų efektyviau, greičiau ir kokybiškiau pasirinkti, įdiegti ir eksploatuoti pažangiausias gamybos technologijas .

Šiuo metu UAB “Agrokonsultos grupė” siekia:
Įsteigti įmonės padalinius Klaipėdos regione, Estijoje, Baltarusijoje.
Inicijuoti naujas įmonės veiklas-tarptautinę didmeninę maisto produktų prekybą su Kinija,Afika,Indija;
Bendradarbiaujant su tikslinių rinkos regionų maisto produktų gamybos lyderiais integruotis bendruose maisto gamybos ir energetiniuose pilotiniuose,moksliniuose-gamybiniuose,investiciniuose projektuose;
Suformuoti patyrusią ir patikimą tarptautiniu mastu aukščiausio lygio specialistų konsultantų komandą, gebančią kompleksiškai vertinti ir spręsti klientams kilusias problemas diegiant, naujas inovacines technologijas gyvulininkystės bei kitose su žemės ūkiu susijusiose srityse.
Surasti patikimus partnerius Vakarų valstybėse, kurie bendradarbiautų eksportuojant Lietuvos žemės ūkio produkciją į Vakarų Europos rinkas.

Misija

Įmonės misija yra teikiti išsamias konsultacijas; siūlyti klientams optimaliausias gamybinių procesų modernizavimo investicijas, įvertinant lyderiaujančių pasaulio gamintojų produktų ir pažangiausių technologijų derinį.

UAB “Agrokonsultos grupė” siekia:
Skatinti platų kokybiškų inovacinių projektų ir technologinių sprendimų pasirinkimą, įvertinant energijos sąnaudas ir taršos mažinimo galutinio produkto gamybai.
Savalaikį ir profesionalų pateiktų įrengimų/technologijų linijų servisą,atsarginių dalių tiekimą.
Pagalbą, kosultacijas ir referencines/prezentacines išvykas į lyderiaujančias Vakarų Europs įmones ,tobulinant kliento įmonės darbuotojų įgūdžius ir žinias įvairiose su žemės ūkiu susijusiose srityse.
Galimybę rengti bendrus projektus arba rengti naujus "plyno lauko" investicinius projektus.

Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra:

Gyvulininkystės ir paukštininkystės pastatų rekonstrukcija ir įrangos tiekimas.
Žuvininkystės perdirbimo cechų,gyvulininkystės bei paukštininkystės kompleksų(auginimo,gamybos,perdirbimo,pusgaminių gamybos cechų) modernizavimas. Atliekant rekonstrukcijos ir modernizavimo darbus naudojamos šiuolaikinės technologijos bei naujausi įrenginiai. Įmonės darbuotojų uždavinys parinkti technologijas, kurios optimaliausiai tiktų rekonstruojamam ar naujai statomam objektui. Konsultuojacijos apie galutinių produktų paklausą pasaulio rinkose bei teikti įrenginių montavimo, testavimo, paleidimo ir tolesnės priežiūros paslaugas.
Paukštynų gamybinių procesų optimizavimo,procesų valdymas ir bendra integracija atliekant paukščių užkrovimo,iškrovimo,transportavimo,tvartų valymo, dezinfekcijos ir prevencinės techninės priežiūros paslaugas.

Politika

Įmonės vadovybė siekianti užtikrinti darnią plėtrą saugant aplinką ir sudarant saugias žmogaus sveikatai darbo sąlygas,siekiant užsibrėžtų tikslų:
Profesionaliai ir kokybiškai vykdyti įrangos instaliacijos montavimo ,projektavimo bei derinimo darbus, atstovauti ir konsultuoti klientus dėl gamybinių procesų automatizavimo ir optimizavimo
Saugiai vykdyti gyvų paukščių transportavimą,kokybiškai vykdyti mėsos ir mėsos produktų didmeninę prekybą.
Diegti ir nuolat tobulinti integruotą vadybos sistemą,atitinkančią LST EN ISO 9001:2008,LST EN ISO 14001:2005 ir LST EN 1977:2008 standartų reikalavimus.
Laikytis bendrovės veiklą reglamentuojančių Lietuvos Respublikos teisės aktų ir kitų reikalavimų.
Gerinti ir tobulinti klientų aptarnavimą jų poreikių tenkinimą bei darbo organizavimą tikslingai išnaudojant darbuotojų specializiją.
Bendradarbiauti su patikimais tiekėjais,užsakovais,rangovais ir subrangovais analizuoti jų darbo kokybę.
Užtikrinti darbuotojams saugias darbo sąlygas, mažinti riziką bei pavojus ir tinkamai valdyti galimas avarines situacijas,vykdyti sužeidimų ir susirgimų prevenciją.
Kelti darbuotojų kvalifikaciją ir kompetenciją ,siekiant kiekvieno asmeninio indėlio teikiant kokybiškas paslaugas
Savo veikloje taikyti taršos ir avarijų prevencijos priemones, taupiai bei racionaliai naudoti gamtos išteklius.

Kauno biuras:
Garliavos g. 33, Mastaičiai, LT-08433 Kauno r.

Sertifikatai:

Komentarai: (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras:

Vardas:
Komentaras:
Saugos kodas:
Atnaujinti vaizdą
„miestas.lt“ neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį. „miestas.lt“ pasilieka sau teisę šalinti jų nuomone nekorektiškus, žeminančius ar kitaip žeidžiančius komentarus.

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
Visos teisės saugomos © 2017 Miestas.lt