Įmonių katalogas, nemokama registracija Google vertėjas miestas.lt Webutation  

 

Šeštadienis, Rugsėjo 23d.
{valdymo_centras}
:
:
Verslo klientams
Privatiems klientams
Pamiršai slaptažodį

Eurosportas.lt

2004 m. įkurta UAB „Kitoks požiūris“ specializuojasi sporto salių, aikštelių bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke.   »

 • Laisvalaikis

  2022-12-24

  GAVOTE SUGADINTĄ SIUNTĄ? VADOVAUKITĖS ŠIAIS PATARIMAIS

  Kalėdiniai nykštukai šventiniu periodu gali atnešti ne tik džiaugsmą ir dovanas, bet ir galvos skausmą. Šiemet Ryšių reguliavimo tarnyba gavo daugiau nei 150 skundų dėl siuntų. Didžiąją skundų dalį sudaro siuntų grąžinimo, netinkamo įteikimo, pristatymo terminų ar aptarnavimo klausimai. Neišvengiama ir siuntų dingimo ar sugadinimo atvejų.   »

 • Paslaugos

  2022-02-09

  Tarpinstituciniame susitikime aptarti aktualūs naujų prekės ženklų registravimo klausimai

  Registruojant naują prekės ženklą ar pavadinimą dažnai apgalvojamas tik marketinginis aspektas, tačiau prieš tai nemažiau svarbu įvertinti ir būsimą jo naudojimą rinkoje bei reklamoje. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovai dalyvavo tarpinstituciniame susitikime su Valstybinio patento biuro, Vartotojų teisių apsaugos ...   »

 • Prekyba

  2022-02-15

  Kinija sustabdė jautienos, pieno ir alaus eksportą

  Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) iš Kinijos generalinės muitinės administracijos (GACC) gavo notą dėl jautienos, pieno produktų ir alaus eksporto iš Lietuvos į Kiniją sustabdymo.   »

 • Švietimas

  2022-02-15

  Vilniuje atidaroma paslaptinga būtybių paroda

  Didelio susidomėjimo sulaukusi paroda „Būtybių tyrinėtojos kabinetas“ sugrįžta! Vasario 1 – kovo 12 dienomis paslaptingosios mokslininkės Emilijos Gruodytės surinkti eksponatai vilniečių ir miesto svečių lauks Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerijoje (Vilniaus g. 39).   »

 • Transportas

  2022-12-23

  Karinio mobilumo jungtims su Europa gerinti Lietuvai skirta dar 46 mln. eurų ES paramos

  arinio judumo projektams finansuoti Lietuva sulauks papildomų 46 mln. eurų investicijų iš Europos infrastruktūros tinklų priemonės (angl. „Connecting Europe Facility“, CEF). Ši parama bus skirta dar dviejų magistralinio kelio „Via Baltica“ nuo Marijampolės link Lenkijos sienos ruožų rekonstrukcijai.   »

 • Gamyba

  2022-02-14

  Socialinis verslas: ateik ir kurk kaime

  Pasinaudojusios LEADER programos parama, vietos veiklos grupės kaimo vietovėse jau įgyvendino 88 socialinio verslo projektus už 5,75 mln. eurų. Žemės ūkio ministerija patobulino paramos teikimo gaires, kad unikali verslo forma – socialinis verslas kaime – taptų kryptingesnė ir būtų išvengta pasitaikančių planavimo klaidų.   »

 • Institucijos

  2022-02-11

  Registrų centras šiemet dėmesį skirs elektroninių paslaugų plėtrai

  Elektroninių paslaugų plėtra ir efektyvus šiuolaikinių informacinių technologijų panaudojimas kasdienėje veikloje išliks pagrindinius nacionalinius registrus bei informacines sistemas prižiūrinčio Registrų centro dėmesio centre ir 2022 metais. Pasak įmonės vadovo Sauliaus Urbanavičiaus, šiemet įmonė ketina ...   »

 • Informacija

  2022-02-11

  Kaimo bendruomenėms – daugiau kaip milijonas eurų

  Kaimo bendruomenės nuo vasario 17 d. kviečiamos teikti paraiškas projektams finansuoti. Tam iš viso skirta 1,1 mln. Eur nacionalinio biudžeto lėšų. Paraiškas bendruomenės galės teikti iki kovo 21 d. Visiems bendruomenių projektams siūloma didesnė nei anksčiau paramos suma.   »

2017-03-29

Konkursas „Vilnius išranda 2017“ pirmą kartą suburs Lietuvos išradėjus

Jau kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniuje, „Litexpo“ parodų ir kongresų centre, bursis pirmas ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”.   »

2017-03-06

Dizaineriškas mąstymas – 5 žingsnių sėkmės formulė verslui

Įdarbinimo profesionalai tai vis dažniau įvardija kaip vieną kertinių sėkmingų ateities specialistų įgūdžių. Paprastose, atrodo, net kasdieniškose situacijose, kūrybinis požiūris į problemą gali pasiūlyti netikėčiausių sprendimų, o versle – padidinti procesų efektyvumą ar ...   »

Naujienu archyvas (213)     : < ...1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 103 >

Laisvalaikis
Paslaugos
Prekyba
 
Švietimas
Transportas
Gamyba
 
Institucijos
Informacija

Atnaujintos įmonės

Apie projektą Privatumo politika Reklama Kaip pirkti Kontaktai
{copy}